reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Nadzieja 83 ja również w tym roku kończę 29 lat-jesteśmy ten sam rocznik:) i również czekam na @. Wg owulacji @ powinnam dostać w zeszły czwartek czyli 3 dni temu,ale cały czas czekam..testu nie robię,bo nie chcę się rozczarować (jak zwykle). Z objawów to ból piersi,ale zawsze mnie bolą, pobolewania brzucha no i lekkie plamienie beżowe-mam tak co miesiąc:( Mam nadzieję,że u Ciebie @ nie przyjdzie, mocno trzymam kciuki!!!
Witaj Kachna84 !! Tak potwierdzam to co piszą koleżanki w marcu już będziemy w ciąży-czekamy na wiosnę:tak::tak:
 
reklama
dziewczyny ja właśnie miałam 29 lat jak zaszłam w ciążę z KUbą więc kto wie kto wie może i u was tak będzie :tak: ,trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&
a moja maleńka dzisiaj skończyła 2 miesiące ,normalnie jestem w szoku jak ten czas ucieka
 
CZeść dziewczyny
to ja jestem najstarsza w tym gronie ??? ale w ogóle nie czuje się na swój wiek, jak mam komuś powiedzieć ile mam lat to się zastanawiam i muszę policzyć w myślach, mój umysł zatrzymał się w wieku 28 lat ;-):-)

jestem wymęczona, byłam na 2 dniowej imprezie firmowej, było super, poznałam dużo fajnych osób i wytańczyłam się tak, że mam zakwasy !!! szok, trzeba się naprawdę wziąć za siebie, człowiek trochę się porusza i takie coś ??

a co u Was jak mija weekend?

Aniu czas leci, kiedyś nasi rodzice mówili, uciekający czas widać po dzieciach i to prawda dopiero co urodziłam Oliwię a tu już taka pannica . :-)

Buziaki
 
AniaSm buziaczki dla córci!!
właśnie, niech będzie już marzec!!! dziś dowiedziałam się, że kolejna w rodzinie jest w ciąży. niby gratuluję z całego sera, jednak gdzieś tam głęboko ryczę jak głupia i powtarzam: czemu to nie mogłam być ja :-(
 
reklama
Do góry