reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

ja biorę witaminki, folik i wiesiołka. zastanawiam się teraz jakie witaminki podrzucić mojemu P.
Karolcia światny pomysł!
ja w czerwcu będę mieć 26 lat. od 1,5 roku jestem szczęśliwą żoną, ale razem jesteśmy - uwaga - ponad 10 lat. o pierwszego maluszka, tak na poważnie, staramy się od sierpnia - września.
na razie nasza rodzinka to 2 + 0,5, czyli my i najsłodsza psinka pod słońcem. czekając na wymarzoną fasolkę, staram się przyzwyczaić psiaka do małych dzieci, bo na razie troszkę się ich boi (nie jest agresywny, tylko prawie od razu ucieka).
ja też pracuję za biurkiem, choć ostatnio mam dużo biegania :tak:
najbliższe koleżanki na razie nie myślą o dzieciach, więc moje problemy są dla nich odległe jak księżyc. dlatego o niektórych rzeczach wolę porozmawiać z Wami :-)
 
reklama
no i przyszła franca, z samego rana. od razu rozgościła się na dobre. burzch tak mnie boli, że po biurze chodzę na czworaka ;-) ale cieszę się że jest, bo to znaczy, że tak źle ze mną nie jest. ale muszę coś zrobić z tymi długimi cyklami 38 dni to zdecydowanie za dużo!!!!
 
Hej.

Ja jeszcze czekam na tą "francę" :). Poniedziałek - wtorek powinna przyjść. Objawy takie same jak wcześniej. Czekam na ten marzec :)
Cos o sobie:
Jam mam 28 lat, i moja rodzinka też składa się z 2 i pół :) ze swoim narzeczonym jestem ponad 10 lat :)
Pracuję z dziećmi upośledzonymi intelektualnie.

Pozdrawiam Was i życzę udanego 13 :)
 
widzę, że przedstawiamy się pokrótce:)
ja z moim mężem jestem 6 lat, a 3 i pół po ślubie (od razu wiedziałam, że to ten), w sierpniu skończę 27 lat (o matko, ale ja stara się robię!). Na razie nie pracuję, szukam pracy, ale najpóźniej w maju będę miała świtną pracę, nie mówię nic więcej, żeby nie zapeszyć.
A jeszcze moja rodzinka składa się 2 + 0.5 + 0.5 (my + dwa koty:))))

liju - moje bliższe koleżanki też o dzieciach raczej nie myślą, jedna ma dziecko malutkie i ona dokładnie rozumie o co mi chodzi, a z resztą nawet nie mam o czym rozmawiać...dlatego forum jest mi tak potrzebne!
 
A ja w porównaniu do was jestem już stara 9 ,bo mam 28 lat:) Jesteśmy z mężem 1,6 roku po ślubie a o dziecko staramy się 1,3 roku. U nas również 2+0.5 ponieważ mamy kotka rasy Ragdoll, miałam nawet 2 kotki,ale jeden odszedł w tamtym roku, bo chorował na serduszko, miał HCM co zdarza się dość często u rasowych kotów...mieszkam na osiedlu gdzie wszyscy mają dzieci oprócz nas i jest to frustrujące,jak każdy pyta- A wy kiedy?!
 
Część też podłączam się do ekipy, która ma zamiar w marcu zaciążyć:-)
Ja mam 27 lat po ślubie z mężem jesteśmy 3,5 roku, jestem fizjoterapeutką.
U mas oprócz endometriozy problem mieliśmy też z plemnikami ale kilka miesięcy temu trafiliśmy do dobrego lekarza i prawdopodobnie znalazł przyczynę, wykrył u męża zapalenie prostaty jest to bardzo dziwne bo mąż ma 27 lat, po zastosowaniu pierwszych leków wyniki bardzo się poprawiły więc może do marca będą już bardzo dobre i się uda:-)
 
reklama
gieniek nie jestes stara :) tzn ja tez nie jestem bo mam 28 :) a w tym roku 29 :)

kachna witam cię serdecznie

już niedługo nasz upragniony marzec

ja nadal czekam na @ ale objawy już typowe, powinna być za góra dwa dni wiec marzec marzec :)
pozdrawiam
 
Do góry