reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Ja biorę Femibion Natal Classic. Ginka powiedziała, że w ciągu tygodnia nie jesteśmy w stanie uzupełnić niedoborów niektórych witamin i mikroelementów. Powinno się miesiąc, nawet dwa wcześniej zacząć brać przede wszystkim kwas foliowy. Poleciła mi ten Femibion i tak sobie łykam jedną tabletkę dziennie. To jest konkretnie dla kobiet staraczek i w połogu. Jeśli już się zaskoczy to zmienia się na Femibion do 12 tyg ciąży i potem jakieś następne...
 
reklama
Dzięki Nadzieja. Tak sobie teraz myślę, że jeśli by się udało koło marca zajść, to jeszcze w tym roku może bym się wyrobiła z babasem... hihihih
 
Nadzieja - może jednak wredota nie przyjdzie! a jak już to mam nadzieję, że jajniki w następnym cyklu będą ładnie pracowały!

Ja już od jakiegoś czasu biorę codziennie jedną tabletkę witamin, teraz lykam falvit, bo akurat byl w promocji:)
 
hej dziewczyny

to może się umówmy, że wszystkie w marcu wyskoczymy z brzucholami ;-), oj żeby to takie proste było...

tere fere Visanne mogę wziąć w każdym dniu cyklu pod warunkiem, że jestem pewna, że nie jestem w ciąży.

gienek nie poddawaj się, nie bardzo się orientuję w tych wszystkich badaniach, ale warto walczyć do upadłego :-)
 
Karolcia
Aha, no to kurczę musisz pomyśleć z ty Visane, albo po prostu zadzwoń do ginki tej do której jesteś umówiona. Ja miałam podobny dylemat z innymi lekami. Zadzwoniłam i usłyszałam, że mam nic nie brać do wizyty, bo przeanalizujemy wszystko razem z ginką jeszcze raz i wtedy zdecydujemy co wziąć.

Hehehehe dziewczyny, tylko żeby to nie były brzuchy z przejedzenia!
 
Dziewczyny dziękuję Wam wszystkim za wsparcie! Jesteście kochane:) Jestem pewna,że ten rok należy do nas i już niedługo będą tu napływać same pozytywne wiadomości:-) Endometrioza nie pozbawia nas możliwości posiadania dzieci, lecz troszeczkę utrudnia i potrzebujemy więcej czasu niż inni a ten czas właśnie nadchodzi:-)
 
Też mam taką nadzieję, że nadejdzie dla nas ten wymarzony czas :)

Ja łykam witaminki, kwas foliowy, clo i lutkę, a od następnego m dołączę wiesiołek :)

Pozdrawiam Was i życzę udanego dnia, uciekam do pracy PA! :)
 
reklama
tere fere z tym lekarzem ciężko telefonicznie bo on ma recepcjonistkę, wstrzymam się do niedzieli i pomyślę, bo jadę jutro z pracy na 2 dniową imprezę integracyjną, i boję się skutków ubocznych.

Dziewczyny a może chciałybyście coś więcej o sobie powiedzieć, co robicie, ile macie lat itp?

Ja mam 32 wiosenek ,właściwie za chwilę bo w kwietniu 33 kończę, także zegar tyka;-), pracuje za biurkiem czyli dupka rośnie od siedzenia ;-), męża mam od 11 lat - raz lepiej raz gorzej, różnie z nami bywało, ale staramy się nie spieprzyć tego. O córce Oliwii już wiecie :-). O drugie dziecko staram się od 3 lat.
Jak na jakimś spotkaniu AA mi się skojarzyło ;-)
 
Do góry