reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Marysieńka, właśnie po to jest forum. Wszyscy tutaj rozumieją co przeżywasz, fajnie że żyjemy w dobie internetu, mamy komu się zwierzyć, kto ma podobne problemy.
Jak bierze Cię w obroty sam profesor, to na pewno będzie super. Od zadowolenia pacjentów zależy jego reputacja. ;-);-);-);-)

Ile masz lat moja droga??

A suwaczek możesz znaleźć w necie na różnych stronach. Wpisz w google "suwak, suwaczek". A jak Ci się nie chce szukać to zapodaję jedną ze stron: http://www.suwaczek.pl/
 
Marysieńka, właśnie po to jest forum. Wszyscy tutaj rozumieją co przeżywasz, fajnie że żyjemy w dobie internetu, mamy komu się zwierzyć, kto ma podobne problemy.
Jak bierze Cię w obroty sam profesor, to na pewno będzie super. Od zadowolenia pacjentów zależy jego reputacja. ;-);-);-);-)

Ile masz lat moja droga??

A suwaczek możesz znaleźć w necie na różnych stronach. Wpisz w google "suwak, suwaczek". A jak Ci się nie chce szukać to zapodaję jedną ze stron: Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www
 
Marysieńka, właśnie po to jest forum. Wszyscy tutaj rozumieją co przeżywasz, fajnie że żyjemy w dobie internetu, mamy komu się zwierzyć, kto ma podobne problemy.
Jak bierze Cię w obroty sam profesor, to na pewno będzie super. Od zadowolenia pacjentów zależy jego reputacja. ;-);-);-);-)

Ile masz lat moja droga??

A suwaczek możesz znaleźć w necie na różnych stronach. Wpisz w google "suwak, suwaczek". A jak Ci się nie chce szukać to zapodaję jedną ze stron: Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www


tere fere - mam 23 lata :-)
Dzięki za słowa otuchy :-) Może to głupie i infantylne, ale wiesz czego ja najbardziej się boję? Tego, że będę czuła ten cały zabieg, albo że się obudzę w trakcie, ach za dużo filmów się naoglądałam. Potem się boję, tego, że wytną mi jajnik, bo będą komplikacje :-(

Dziewczyny a jak u Was?
 
marysieńka23 nie musisz się martwić, że się obudzisz podczas zabiegu, laparo robione jest w narkozie i nie ma mowy o wybudzeniu się, zupełnie nic nie boli. Myśl pozytywnie a na pewno tak będzie.
 
marysieńka23 nie martw się, ja miałam laparotomię, byłam cięta i nie było tak źle, a po zabiegu od razu zaszłam w ciążę. Moje dziecko właśnie kończy 5 miesięcy ;-) Życzę więc nadziei, wytrwałości i powodzenia :tak:
 
marysieńka23 nie martw się, ja miałam laparotomię, byłam cięta i nie było tak źle, a po zabiegu od razu zaszłam w ciążę. Moje dziecko właśnie kończy 5 miesięcy ;-) Życzę więc nadziei, wytrwałości i powodzenia :tak:

mokka ale super! Właśnie takie wpisy lubię czytać najbardziej, napawają mnie nadzieją. Powiedz a miałaś/masz endometriozę? Czy w jakim celu robiono Ci laparotomię?

kachna84 dziękuję :* słowa otuchy i zrozumienia są mi potrzebne :-)

Cieszę się że znalazłam Wasze forum i mogę pisać o tym czym się martwię, przejmuję itd.
pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla pociechy :-)
 
reklama
marysieńka nie martw się po laparo szybko się dochodzi do siebie ,ja mam 3 maleńkie kreseczki po nacięciu pod pępkiem i w okolicy jajników ,ale na pewno warto zrobić :tak: , no i młodziutka jesteś więc na pewno ci się uda zajść :tak: głowa do góry mi nawet na in vitro lekarz nie dawał wielkiej nadziei a udało mi się zajść 2 razy naturalnie i mam cudowną parkę dzieciaków :tak::-)
 
Do góry