reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dziewczynki beta rosnie:-):-):-):-) za dwa tygodnie do lekarza
aniaSm a Ty kochana jak ???????????????????????????????????
Tuszka a u Ciebie jak sytuacja się rozwija????
 
reklama
Asia super ze beta rosnie :-) a na kiedy Ci termin wypada?
zapisalam sie prywatnie do gina chociaz wizyta tutaj kosztuje majatek ale znowu mam plamienia wiec chce sprawdzic czy wszystko ok a tak to mi przynajmniej usg zrobi na miejscu a jakbym poszla do normalnego lekarza to by mi powiedzial ze to normalne przy Kubie mialam to samo
ciekawe co tam u Wikuli?dawno sie nie odzywala
 
Witam wszystkich ponownie. Jestem juz w Polsce i 4 tyg temu mialam laparo. Dzis ide do lekarza i zastanawiam sie co mi powie. Juz po ponad 2 tyg zaczelismy przytulanki i mam nadzieje, ze lekarz mi nie da od razu tablet. Podobno u mnie nie bylo zle. Torbiel zamiast 4.5 miala 8 cm ale udalo sie laparoskopowo ja usunac i podobno zrostow nie bylo i innych ognisk tez nie. Jeszcze pare godzin i zobacze co doktorek powie. Mialam tylko male komplikacje po laparo, bo krwiak mi sie zrobil w intymnym miejscu (najpierw spuchlam a potem ta opuchlizna zczerniala i przesunela sie az do pupy :szok: bolalo jakby mi ktos krocze skopal he he). Lekarz mi powiedzial, ze tak moze byc po laparoskopii (uszkodzono jakies naczynie krwionosne). Tak sie balam tej laparo a to nic strasznego. :-D
 
asienka:) gratulację :) mam nadzieję że wszystkie doczekamy efektów

Ja mam mały problem-dostałam ostatnio od lekarza tablektki antykoncepcyjne Marvelon żeby znikła cysta (4 cm), zaczęłam brać pierwszego dnia cyklu dziś jest 12 dc a ja mam cały czas plamienie-nie duże ale jest-nie wiem czy mam te tabletki odstawić czy to może jest jednak dobry znak bo np ta cytsa się złuszcza... A do lekarza jestem zapisana na 12 kwietnia
 
dziewczyny,

od jakiegos czasu szukam informacji nt endometriozy. zawsze uzywajac google no i przed chwila odkrylam perelke. musi byc nowe albo wykupili w google lepsze wartosciowanie ich strony. Swietny zbior wielu informacji w jednym miejscu, moze Wam sie przyda:

Pierwsza Polska Strona o Endometriozie
 
GizaS:witaj, tez miałam takie plamienie na poczatku brania pigułki, ale po dwóch tygodniach przeszły, to chyba nic takiego ...
 
reklama
Asia strasznie mi przykro ,bo cieszyłam się razem z Tobą :( , a co się stało?? jeśli nie chcesz to nie pisz ,zrozumiem
trzymaj się kochana

w sobote wieczorem dostałam plamień (taka czysta czerwona krew) pojechałam do szpitala tam zrobili mi usg i nic już nie było widać:-( jeszcze w nocy miałam nadzieje że będzie ok bo plamienia prawie nie było ale rano .... Pobrali mi jeszcze krew a wieczorem beta już była poniżej jeden. Zostałam Mamą Aniołka
 
Do góry