reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Asia strasznie mi przykro , ja ide jutro prywatnie to zobacze czy wszystko ok , bo plamienia też miałam tylko takie brązowe ,chociaż w pierwszej ciąży też tak miałam
mam stresa ale wolę wiedzieć czy wszystko ok
buziaki kochana ,nie poddawaj się :)
 
reklama
Asia no lekarz mnie przebadał na wszystkie strony no i powiedział że wszystko jest ok , widziałam serduszko jak bije więc jestem teraz spokojniejsza, mam nadzieje że więcej plamień już nie będe mieć bo one mnie strasznie stresują
 
Asia no lekarz mnie przebadał na wszystkie strony no i powiedział że wszystko jest ok , widziałam serduszko jak bije więc jestem teraz spokojniejsza, mam nadzieje że więcej plamień już nie będe mieć bo one mnie strasznie stresują
Kochana strasznie się ciesze:) dbaj teraz o siebie bardzo, bardz,bardzo!!!!!! i z każdym plamieniem masz szybko reagować bo tam pojade do Ciebie i ci wklepie po dupce!!!
buziaki:)
 
Kochana strasznie się ciesze:) dbaj teraz o siebie bardzo, bardz,bardzo!!!!!! i z każdym plamieniem masz szybko reagować bo tam pojade do Ciebie i ci wklepie po dupce!!!
buziaki:)
kochana oni tutaj na takie rzeczy w pierwszym trymestrze nie reagują , mówią że to normalne i tyle :( więc i tak by nic nie zrobili
powiedz mi lepiej kiedy ty zaczynasz staranka??
 
Cześć dziewczyny. Ja jestem dzis po wizycie-moja cysta znikła :) Szykuję się do inseminacji-ale z moja endometriozą i słabymi rycerzami męża to może byc różnie ale będę dobrej myśli. Mam brać od 3 do 7 dnia Lamette i od 3 do 10 Bucartę czy jakos tak-strasznie niewyraźnie napisane. Jakby stymulacja przeszła prawidłowo to może za 3 tyg będzie zapłodnienie :)
 
Dzięki, ale na razie stanęło wszystko pod znakiem zapytania. Planowo jutro bądź najdalej w piątek powinna być @ a 10 dc mam mieć usg a to wypadłoby w sobotę lub w niedzielę wielkanocną. Dla mnie to nie jest problem ale pewnie nie będzie opcji umówienia się choć to prywatna klinika. Jak dostanę @ to zadzwonię i zapytam się jak to wygląda i czy mam brać w tym cyklu tabletki na stymulację czy ten miesiąc będę musiała sobie odpuścić... :/
 
a twój lekarz pracuje też w szpitalu??
u mnie było tak że jak mi wypadało monitorowanie cyklu w dniu w którym mój gin nie przyjmował u siebie a miał dyżur to jechałam do szpitala i tam mi robił usg ,a jak nie było jego to prosił któregoś z lekarzy i nigdy nie było problemu , może udało by cię się w ten sposób ?
no i oczywiście możesz próbować naturalnie ;)
 
reklama
Z tego co wyczytałam na internecie to mój doktor pracuje tylko w tej klinice ale pocieszam się że mimo że 10 dc cyklu wypadnie w święta to może uda mi się do niego dostać, nie chciałabym mieć robione przez innego lekarza.
Zastanawiam się też nad lekami jakie mam brać na stymulację tj. Lammetę, czytając forum widzę że większośc dziewczyn brała clostilbegit czy któraś z Was była stymulowana taki samymi tabletkami jak ja?
 
Do góry