reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

AniaSm mam nadzieję że kiedyś eż zamieszczę zdjęcie swojego szkraba :)
Nie mam pretensji do świata że jestem chora-ale do lekarzy że nie porafią prawidlowo zinterpretowac wyników... Gdybym zaraz po operacji zaczęła leczenie endometriozy wszystko mogłoby się potoczyć inaczej. Wiem że nie ma co gdybać... Faktem jest to że znowu mam cystę i leczenie zaczynam dopiero teraz a mogłabym dwa lata temu:(
Wczoraj od nadmiaru pochłaniania wiedzy na temat endometriozy głowa mi spuchła. Ale jestem dobrej myśli :)Jak się czyta takie forum kiedy dziewczyny opisują swoje przypadki gdzie lekarze nie dają szans a mimo to jest ciążą to warto wierzyć.

Gizas kochana znam te uczucie wsciekłosci na lekarzy i to że jakby wcześniej się zorientowali to może już..... ale mamy taką służbe zdrowia jaka mamy :-( oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego wora. Ale lecze się teraz tylko prywatnie i do lekarza z nfz tzn ginekolog nie pójde bo sie boje!!!!!!!!!!
Trzymam kciuki i gratuluje dobrego podejścia i optymizmu:tak:
 
reklama
aha Ania Sm mam pytanko do Ciebie miałas na poczatku jakies objawy ciązowe? bo mi się spóznia okres dzisiaj jest 35 d.c ale nie chce robić paniki i testu narazie też nie, czekam cierpliwie @ a ostatni miałam cykle 28-29 dniowe
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu gościnnie, bo chciałam się z Wami podzielić moim doświadczeniem, które może przysłuży się którejś z Was. Parę lat temu, jeszcze na studiach okazało się, że mam torbiel na jajniku. Po jej usunięciu zdiagnozowano u mnie endometriozę. Lekarz zaproponował mi drogie i nowe leczenie zastrzykami o nazwie Decapepthyl. Przyjęłam 3 zastrzyki, choć na początku była mowa o 6, to wystarczyło. Endometrioza zaczęła ustępować i obecnie spodziewam się drugiego dziecka:). Zastrzyki wywołują efekt przekwitania, okres zostaje zatrzymany i pojawiają się uderzenia gorąca, które były dla mnie straszne, ale to wszystko jest niczym w porównaniu z moim obecnym szczęściem.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki!:-)
 
aha Ania Sm mam pytanko do Ciebie miałas na poczatku jakies objawy ciązowe? bo mi się spóznia okres dzisiaj jest 35 d.c ale nie chce robić paniki i testu narazie też nie, czekam cierpliwie @ a ostatni miałam cykle 28-29 dniowe
ból brzucha jak na @ ale ona nie nadeszła , poza tym częstsze niż normalnie oddawanie moczu i wzmożony apetyt , to takie pierwsze objawy które miałam tym razem , bo jestem w 6 tygodniu ciąży :))) normalnie nie mogę w to uwierzyć i dopóki nie potwierdze tego u lekarza to nie rozpowiadam o tym :)))
asienka trzymam mocno żeby tym razem to było to &&&&&&&&& i biegiem po test i melduj się tu z wynikami :D
 
ból brzucha jak na @ ale ona nie nadeszła , poza tym częstsze niż normalnie oddawanie moczu i wzmożony apetyt , to takie pierwsze objawy które miałam tym razem , bo jestem w 6 tygodniu ciąży :))) normalnie nie mogę w to uwierzyć i dopóki nie potwierdze tego u lekarza to nie rozpowiadam o tym :)))
asienka trzymam mocno żeby tym razem to było to &&&&&&&&& i biegiem po test i melduj się tu z wynikami :D

Kochana Sciskam mocno a jeszcze mocniej Gratuluje:-):-):-):-):-):-)
Świetnie ciesze się bardzo!!!!!!!!!!!!!!! Daj znać jak potwierdzisz u lekarza!!!:tak::tak::-)
Lenka dzięki:-) każda szczęśliwa historia daje nadzieje:tak:
 
ty lepiej napisz co u ciebie?? robiłaś test??

Hejka:)
nie robiłam testu, dogadałam się z lekarzem że jak nie dostane @ do poniedziałku to mam przyjechać do niego przed ósmą więc czekam jak sie sytuacja potoczy:)
wogóle to od kilku dni mam tak w brzuchu jakby mi tam bąbelki się przemieszczały:baffled:
i cały czas mi się wydaje że @ nadchodzi...
A Ty laleczko jak tam? byłaś u lekarza???????????????????????????????
 
niestety muszę poczekać do 9 tygodnia więc jeszcze 2 no ale jestem dobrej myśli że wszystko jest ok
kurczę no to czekam z niecierpliwością do poniedziałku :) ,jak tylko będziesz wiedzieć to daj znać bo ciągle myślę o tobie :)
 
reklama
Dzięki kochana jesteś:-)
Dam znać jak wróce od lekarza czyli tak koło 9 rano
heh zawału jutro dostane przed wizytą:eek:
boje się że to znowu jakieś badziewie mogło mnie dopaść:-(
MASAKRA bojjjeeeeeeeeee sięęę:szok:
 
Do góry