reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Asienka ja też mocno za Ciebie trzymam kciuki, bardzo bym chciała żeby Ci się udało, bo ile może być źle?pozdrawiam Cię bardzo
 
Dziękuje dziewczyny:-)
Lekarz powiedział tak: że według niego jest to ciąża ale żeby mnie nie nakręcać pobrali mi krew do badania. Na usg nic jeszcze nie widać, powiedział że była owulacja, pokazał mi jakąś kropke że jest to miejsce jajowe . Koło 17 mam dzwonic jak wyniki:baffled:
Kazał odrazu brać luteine i miałam iśc odrazu na l4 ale narazie odmówiłam jak coś to pójde od pierwszego, zresztą o 17 się dowiem czy to nie sen.....
Teraz to mam stracha że wyniki okażą się lipne....
 
reklama
Do góry