reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Teraz jestem w 13 tyg i ciagle te obawy, czy wszystko w porzadku. Coz niedlugo skonczy sie ten niebezpieczny okres.

Kachna ja z IVF tez odpuscilam (wlasciwie do niego nie podeszlam, bo mnie wkurzyli). Doszlam do wniosku, ze zrobie jak skoncze 35. Mam 33 i udalo sie!!!

Spencer ja bralam castagusa ponad rok temu ale chyba nic nie pomogl.

Zycze wszystkim Wesolych Swiat!!!
 
reklama
jeśli się zdecydujemy na kolejne podejście będzie to pod koniec przyszłego roku w Białymstoku o Poznaniu nie chcę już nawet słyszeć.
 
Dziewczyny pieknych swiat zycze! Niech wam sie spelnia marzenia, obawy pojda w sina dal, a eMy was kochaja, kochaja jak moga najwiecej!! :happy2::happy2:
 
Elo elo..na zblizajacy sie nowy rok zycze chwil tylko szczesliwych aby w tym mocno pokreconym swiecie nie zabraklo pozytywnego myslenia ale i szalenstwa niech caly rok iskrzy tylko radoscia pasmem samych sukcesow,spelnieniem marzen,oraz by wyznaczoe cele doczekaly sie owocnej realizacji..udanej nocy sylwestrowej;-) :-*
 
Hejka!
Długo mnie nie było, Święta, dużo pracy, prezenty,mały ma jeszcze troche gila po tym zapaleniu oskrzeli. Ja jeszcze chyrlam jak stary gruzlik. Ide w środe do lekarza, bo już mnie płuca bolą od tego kaszlu. Masakra jakaś.
Mały raczkuje, zapiernicza raczej..., zęby ma dwa na dole, wstaje przy meblach i łazi trzymając się rączką, więc pecynka ciągle gdzieś jest obijana....echhh...ale twardziel nie płacze specjalnie.

A co tam u Was laski??????????????????

Liju, jak tam poszło??????
 
Hej. U nas święta cudowne. Szybciutki i bezproblemowy transfer. Sylwester we dwoje (a raczej troje z psiurkiem). A dziś..... piękna, ujemna Beta :( Mam straszliwego doła... Czemu muszę to ciągle przechodzić. Brak mi już sił.
Czy wiecie coś o nacięciu osłonki przy criotransferze? Chcę tym razem zmusić lekarza do tego!
 
liju ja nie znam się zupełnie na tym, ale też bym tego spróbowała, choć może jakoś lekarz by wydedukował jaki jest problem.... i to nacięcie coś by pomogło...
a o co tu chodzi z tą osłonką, jaka osłonka????
 
Liju mnie mowili ze oni to przy transferze widza czy oslonka jest gruba czy cienka. Probowalas emriogel? Ja miafam ifv z tym, ponoc pomaga w zagnieżdżaniu. Lepiej sie do macicy komorka przykleja. Wszystkiego trzeba probować.
 
tere osłonka jest wokół komurek zarodka. musi on nią przebić, dopiero wtedy następuje zagnieżdżenie. (czy jakoś tak)
Sony nie miałam, a co to jest? Niby patrzą, ale wiesz jak to jest. Już miałam 2 piękne, książkowe zarodki i wielkie nic. Wyczytałam, że w niektórych klinikach próbują nacięcia po iluś tam nieudanych transferach. Wydaje mi się, że jest u mnie jeszcze jakiś problem, bo zawsze mam betę ujemną :(
 
reklama
hmmmm.... to ja bym nacięła tą osłonkę, dziwię się, że teraz tego nie zrobili, żeby zwiększyć szansę.
Kiedy jakieś kolejne kroki?
 
Do góry