reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniuś ale fajne wakacje. Mauritius chyba jest ekstra. Egzotyczny. Dawaj na priv namiary, a ja Ci wyślę swoje.

Lusia wyluzuj stara, bo sfiksujesz...hehehehehe

kachna
mimo, że rzuciłaś się w wir pracy oczekujemy tutaj meldunku choć raz na kilka dni!
 
reklama
Witajcie.
Zeby naszych problemow bylo malo to doszla jeszcze biegunka z krwią. Bylam juz u pediatry i w szpitalu i stwierdzili alergie na mleko krowie i jestesmy na etapie zmiany. Osiwieje raz dwa jak to sie nie skończy a pewnie nie, wiec na farby do wlosow musze zbierac.
 
Sony skarbie tak mi przykro, że ciągle macie pod górkę :( tule mocno! jestem z Tobą!!!!:tak:
Gieniuś dziękuję za wytłumaczenie, teraz kapuje o co w tym chodzi. Ale fajnie, że Gabryś goni za ostrą. Mauritius hmmmm, rozmarzyłam się :sorry2: musze wziąść przykłąd z Ciebie i tere i wkońcu wyciągnąć mojego emka na jakiś odpoczynek!
Lusia ja chyba aż tak to nie będę się w to bawić, bo albo bym osiwiałą albo zwariowała. Po prostu jem zdrowo, nie sztuczne i nie przetworzone rzeczy.
 
Hej dziewczyny, dzisiaj 24 dc , @ przychodziła między 23 a 26 dc. Umieram z nerwów, oby się udało. Dowiedziałam się, że po pregnylu wydłuża się druga faza, więc jeszcze się nie cieszę. Oby te 2 lata starań w końcu zakończyły się sukcesem :-)
 
Iron moze jak jutro nadal nie przylezie zrob testa:tak:
Sony o kurde! pewnie sie najadlas strachu! Czyli teraz mleko dla alergikow?? to smierdzace? bidulek!
 
Iron a kiedy dr kazal zrobic test? Trzymam kciuki.
Gatto juz jest na mleku dla alergikow. Nutramigen sie nazywa i ponoc bardzo niesmaczne jest ale mlody jakos wcina. Kupki zrobily sie znow zielone i jeszcze sa dosc czeste ale juz nie ma w nich krwi, no moze sladowe ilosci no i smierdza po tym mleku. Strasznie placze przy robieniu kupki i ma dupcie obszczypaną to moze od tego.
We wtorek idziemy na szczepienia i ciagle sie waham na co go zaszczepić i czy 3 w1. A wy jak szczepilyscie?
 
Sony uzywaj do pupy sudocremu, albo myj i wietrz czesto pupcie, to pomoze. Mnie sie nie pytaj o szczepionki, bo u nas na 3cim swiecie sa inne :-D Czyli po Nutrze jest ok, dobrze, ze ladnie je, widac mu spasowal:tak: tylko sie cieszyc, bo czasem to dziewczyny kombinuja strasznie jak dzieciaki im nie chca jesc, to przynajmniej to masz z gorki.
 
Gin kazał mi brać przez 12 dni luteinę, nie mówił kiedy zrobić test. Ale doczytałam, że po pregnylu test najwcześniej można zrobić po ok 12 dniach od podania, bo fałszuje wyniki. Ja go dostałam w ubiegły piątek, więc jeszcze powinnam poczekać z testem do środy może wtorku. A ja chyba oszaleję się środy:szok:
 
reklama
Gieniuś ale fajne wakacje. Mauritius chyba jest ekstra. Egzotyczny. Dawaj na priv namiary, a ja Ci wyślę swoje.

Lusia wyluzuj stara, bo sfiksujesz...hehehehehe

kachna
mimo, że rzuciłaś się w wir pracy oczekujemy tutaj meldunku choć raz na kilka dni!

Tere Fere spokojnie nie sfiksuje a troche ostroznosci nie zaszkodzi. Wszystkich rzeczy plastikowych sie jeszcze nie pozbylam he he. Ale jak juz kupuje, to staram sie np mleko w szkle, warzywa jesli mam wybor, to oczywiscie nie w folii. Kanapki pakuje nie w folie aluminiawa czy woreczki plastikowe tylko w papier sniadaniowy i jesli juz pieke, to na pergaminie. Uwaga tez na paste do zebow np ELMEX sensitive, tam niestety tez sa krysztalki platikowe ble.

Wiadomo, ze nie da rady zmienic wszystkiego na raz ale malymi kroczkami a napewno wyjdzie nam to na zdrowie i bedziemy mialy mniej plastiku we krwi.
 
Do góry