reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Gieniek to się nabiegasz za dwójką. a po czym widać że Gabryś słabszy? Na codzień ma jakieś problemy przez swoje dolegliwości?
Lusia możesz mi wytłumaczyć lub podesłać jakieś artykuły na temat plastiku? Bo ja już zgłupiałam. Wczoraj chciałam zjeść sobie zdrowy obiadek i wymyśliłam sałateczkę. ale jak poszłam z mężem na zakupy to padłam: sałata w plastikowym woreczku, pomidorki w plastikowym pudełeczku, mozzarella też w plastikowym opakowaniu... kurcze teraz wszystko w to pakują :(
 
tere fere- na wakacjach byliśmy na polskich Mazurach z dzieciaczkami pojechaliśmy go Giżycka a potem do Ostródy, było fajnie,ale inaczej niż zwykle nie mogliśmy z mężem pospać ani zjeść razem śniadanka w hotelu, wyglądało to tak,że jedno jadło a raczej połykało pokarm szybko bez gryzienia a drugie chodziło dookoła z wózkiem i potem zamiana. Pod tym względem to zmieniło się u nas na minus,bo my lubiliśmy dużo wyjeżdżać, zwiedzać teraz jest to niemożliwe, po prostu zmieniliśmy otoczenie ,ale obowiązki takie same jak w domu. Z dwójką małych dzieci to już trzeba wybierać wielki pokój w hotelu lub dwa, gdzie są 2 łóżeczka turystyczne i najlepiej kuchnia. Potem udało nam się wyrwać samemu i polecieliśmy na Mauritius na tydzień a z maluszkami zostali moi teściowie, wyjazd świetny,ale tęsknota za maluchami też ogromna,więc musimy poczekać aż trochę podrosną. Jasne,że jestem na FB chcesz namiary do mnie na priv?:)

sony- ja nie wiem,czy ty karmisz piersią czy mm? Ja karmiłam mm i Gabryś musiał jeść na raty trzeba było robić mu przerwy,bo jak zjadł za dużo na raz to ulewał właśnie. Ja też się zastanawiam,czy on nie ma uczulenia na mleko,bo skończyła się chrypka a zaczęło uczulenie na brzuszku takie chropowate suche plamy. Jest to bardzo możliwe biorąc pod uwagę to,że ja od urodzenia miałam uczulenie na mleko i gluten..

liju- Gabryś jest wiotkim dzieckiem jest to bardzo nieprzyjemne dla rodzica, po pierwsze jak bierzesz takie dziecko na ręce to nie trzyma samo główki ucieka ona do tyłu ja sadzasz na kolana to się przelewa jak kisiel jakby nie miało mięśni, dodatkowo ruchowo jest do tyłu i jest nad wyraz spokojne,mało interesuje się otoczeniem mimo,że jest ciepłe i reaguje na ciebie uśmiecha się to może spać całymi dniami i nie ma potrzeby ruchu. U nas tak było,ale teraz jest SUPER dzięki ciężkiej pracy mojej i rehabilitanta już jest bardzo ruchliwy choć ma mniej siły niż siostra i wszystko jest dla niego wysiłkiem męczy się szybko..spodziewam się,że będzie później mówił,chodził to wszystko jest powiązane z mózgiem,który nie wysyłam sygnałów to mięśni, rehabilitacja daje mu impuls. Ciąża bliźniacza jest wysokiego ryzyka zwłaszcza jak kobieta ma też problemy a ja miałam wiele-poronienie zagrażające, cukrzyca ciężarnych,anemia itd...przedwczesny poród...i tak jestem dumna,że to jak na razie tylko takie problemy,bo teraz co drugie dziecko jak słyszę rodzi się z podwyższonym lub obniżonym napięciem mięśniowym:-(
 
U nas tez wszystko w plastik pakuja:-(

Gienius u nas ok, mala zaskakuje z dnia na dzien, mowi mama i papà po wlosku hihi, gada sobie cos po swojemu, raczkuje, dzis sie zaklinowala pod krzeslem :tak: mam przez to mniej czasu...ale nie narzekam, bo ty masz taka dwojke hihi.
Zebow jeszcze nie mamy choc juz widac dwie kreseczki na dolnych dziaslach, to moze w koncu sie cos wykluje, bo maruda ostatnio.

Kurcze ty za chwile bedziesz roczek wyprawiac!! jak ten czas leci!!
 
reklama
hej dawno się nie odzywałam bo właściwie nic nie robię w kierunku starań jedyne co to zmieniłam klinikę z Poznania na Białystok ale planuje podejść do drugiej próby nie wcześniej niż po przyszłorocznych wakacjach, rzuciłam się w wir pracy i wcale nie myślę o dzieciach, właściwie to doceniam ten czas wolności i jeśli nigdy nie zostanę mamą to też będę szczęśliwa chociaż uboższa o te wszystkie przeżycia, no ale niektórych rzeczy się nie przeskoczy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie a dla ciebie Liju te święta będą na pewno szczęśliwe, walcz o dwa zarodki.
 
Do góry