reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Gieniek, no faktycznie czytam troszkę jak o sobie Twoją historię. Z każdym postem coraz bardziej, i tak sobie myślę, że u mnie możliwe, że badania też wyjdą dobre. MOże i też nie mam tej endometriozy - nie wiem. Wiem tylko, że nie miałam bólu kiedy brałam tabletki antykoncepcyjne i dostałam je właśnie na to jako nastolatka bo nie byłam w stanie chodzić do szkoły. Po odstawieniu anty - ból wrócił. Czasem był znośny ale odkąd staram się o fasolkę, stał się wręcz POTWORNY. Dziwne.. Choć pierwsze 4 cykle brałam Duphaston. MOże on mi coś popsuł z hormonami???:confused:
A zmieniając temat, bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś z córeczką :(((((( To musiało być straszne !!! :-(ps. Laura - piękne imię dla dziewczynki :) pozdrawiam
 
Ale tu cccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichooooo! Chyba nam wątek zamkną.
Odzywać się babole jedne.:-D

Jak tam u was z wakacjami? Staraczki co u was???????????????:-)

U nas wprowadzone już papki, marchewka, ziemniaczek, i razem połączone, jutro będzie jabłuszko pieczone. Ciekawa jestem, bo to już jakby intensywniejszy smak niż warzywka. No i w przyszłym tygodniu kleik i kaszka się szykuje. Herbatka rumiankowa też wchodzi. Zwłaszcza w te upały.
 
Ostatnia edycja:
hej
tere fere śliczne zdjęcie w suwaczku , taki mały śmieszek :tak: , wprowadzanie nowych pokarmów to ciekawe doświadczenie :-) , mam nadzieje że Tymkowi wszystko będzie smakowało :tak:
gieniek dużo zdrówka dla Laury i mam nadzieje że nigdy więcej się to już nie powtórzy
 
AniaSm a co u Twoich łobuziaków?

Zdrowe? Rozrabiają trochę? Jak sobie radzisz z dwoma szkrabami, pytam, bo może zdecyduje się za dwa lata na drugie, ale boję się , że nie ogarnę.
 
Hej kobietki,w przyszlym tyg bd miala 3 zastrzyk dephreline,ogolnie w tak gorace upały te uderzenia gorąca sa nie do zniesienia i mam mega apetyt,silny głód budzi mnie o 4 rano,masakra:-\ ostatnio pobolewal mnie brzuch i poszlam tylko zrobic usg do innego lekarza i powiedzial ze widzi cos okolo 1cm w prawym jajniku i moze to byc torbiel endometrialna,ale nie jest pewien , czy biorąc dephreline jest to mozliwe? Powiem Wam ze brzuch mnie tak kuje i pobolewa od czasu do czasu. Od przyszlego tyg zaczynam na basen chodzic,biegac,moze fitness i rower,bo czuje ze z 2kg mi przybylo przez te leki:-// Ciezkmdm Wam bylo to zrzucic?ja mam wrazenie jakby mi woda stala w organizmie:/
 
Anesia89, ja kiedyś poszłam na zwykłe usg przez powłoki brzuszne i lekarz powiedział, że widzi "coś" o wielkości ok 2 cm i to pewnie torbiel :szok: Poleciałam do Gina wystraszona a on mi mówi, że to pęcherzyk tuż przed owulację (12dc), ewentualnie niepęknięty, po prostu. :dry:
Leczysz się na endo? Masz już stwierdzoną?
 
anesia myślę, że ton niemożliwe, żeby to była torbiel endo, ale nie wiem tego na pewno. A kilogramy? Może Tobie będzie łatwo. Dla mnie to masakra! Po ciąży zrzuciłam natychmiast, właściwie samoistnie, ale to co weszło z diphereliną nadal noszę na bokach i brzuchu. Nie wiem co jest grane, może jakbym się całkiem głodziła, to by zeszło, ale jem sałatę z kurczakiem i cytryną i zszedł kilogram przez 2 tyg. MASAKRA! :wściekła/y:

Powinnam zacząć się ruszać, bo nie za wiele robię. Nie mam jakiejś ogromnej nadwagi, ale te 4 kg chciałabym zrzucić. Jakoś nie mogę się zorganizować. Właśnie wyczytałam w "Sekretach Nauki", że skakanie na skakance hamuje apetyt, bo jelita i żołądek kotłują się w brzuchu i wydaje nam się, że jesteśmy pełni. Nie czujemy głodu.
 
Ostatnia edycja:
Jezu, dziewczyny, jak ja chętnie przyjmę od Was te kilogramy !!! :(( mam potworną niedowagę i już nie umiem sobie z tym poradzić. Jestem przykładem, gdzie niedowaga również jest poważnym problemem. Muszę się strasznie pilnować, żeby jeść. Gdybym się nie pilnowała, chyba w ogóle bym nie jadła :((( Nigdy się nie odchudzałam, nie jem - ze stresu. Gardło ściśnięte i koniec, nie mam apetytu. A gdy doszły bóle (spowodowane prawdopodobnie endometriozą) - przestałam jeść bojąc się bólu, żeby mnie brzuch czasem nie rozbolał w trakcie pracy. :confused: W trakcie @ potrafię schudnąć ok 2kg, jadę w dół w ciągu doby. Teraz mam 12dc i troszkę waga ruszyła do góry po okresie ale zaraz znowu przyjdzie stres testowania a potem @ i ponownie będę płakać, że znowu schudłam... Wszystko przez tą endo i ból...:-(
 
reklama
nanncy , ja właśnie nie rozumiem jak można nie jeść, Ty pewnie w drugą stronę:confused:. Przecież jak kładą Ci coś pysznego co lubisz przed nosem i Ci pachnie to co? Nie leci ci ślinka? Jak mi coś pachnie to muszę z sobą walczyć i zwykle jest to walka przegrana :zawstydzona/y:
 
Do góry