reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
No suwaczki pierwsza klasa dziewuszki.

gatto, no fakt body kopertowe są spoko. Ja takie właśnie miałam i mam z resztą i są fajne. Tak, a pajace te między nogami rozpinane właśnie. A to od kiedy stosuje się 2 i od kiedy 3 w smoczkach avent? Bo ja nie w temacie. Ja mam 1 i 2 i daje mu jak popadnie...:confused: Dajesz na noc jakieś inne mleko albo dodajesz cosik, żeby było syte? Czytałam, że tak się robi, ale czas jest umowny kiedy można to zrobić, no i nie wiem jak się z moim Timkiem umówić...hihihihih
A dajesz już coś młodej, żeby popróbowała?
 
He he pogratulować sprytu.
Kasiawr też miałam strach w oczach, raz czekając na coś w macicy, potem na serducho, potem na usg prenatalne, itd itd to normalne. Teraz przynajmniej uwierzyłam, że maleństwo jest w brzuchu. Ruchy to potwierdzają.

Kupiłam wreszcie spodnie i bluzkę ciążową. Po ostatnim wypadzie do znajomych w zwykłych spodniach myślałam, że umrę tak mi gniotło brzuch pod wieczór. Musiałam je oczywiście do krawcowej oddać, takie uroki 155 cm. Jutro je odbieram i w czwartek zaraz na prenatalne zakładam :))) ale ja głupio, tak się ze spodni cieszyć;-)
 
No sony , ja też się cieszyłam jak dziecko z ciuchów ciążowych, a zarazem czułam się dziwnie jak nie ja, tylko jakaś postać z TV. Tak jakbym stała obok tego wszystkiego. Nawet czasem teraz jakoś nie :-Ddowierzam, że mam takie małe słodkie stworzonko w domu i jest moje i tylko moje...hihihihihi... no dobre troszkę jeszcze eMa. :-D:-D
 
reklama
Sonysony, bardzo stersowalam sie zanim zobaczylam pecherzyk, ale jest:) ostatnio ciezko bylo stwierdzic tez bicie serca, bo za malutkie. Jutro pewnie zrobi się lżej, jak zobacze bijace serducho. Odbiorę też resztę badań. Dzisiaj byłam na kontrolnych badań w medycynie pracy i hemoglobina już spada(mam 12), ale to chyba normalne... Ja juz mysle o prenatalnych i sie stresuje...
Kurcze, zazdroszcze Wam tych spodenek ciązowych;-)
 
Do góry