reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

limonka a brałaś pod uwagę adopcję w ogóle?:tak: Moja bardzo dobra koleżanka też dłuugo borykała się z endo , a teraz ma przecudowną córeńkę z adopcji. Nawet mam wrażenie, że "kocha ją jeszcze bardziej"...:-) Razem z mężem tworzą świetną rodzinkę do pozazdroszczenia. Młoda ma już 3,5 roku, a A tłumaczy jej, że jest nie z brzucha tylko z serducha... Urocze.:happy:

Ja właśnie wróciłam z Timkiem od babciusi. Byliśmy się przywitać, pogadać i zapalić świeczkę. :happy:
 
reklama
Sony duphaston dostałam w zaleceniu na kontroli miesiąc przed rozpoczęciem stymulacji, może nie cały bo byłam po @. Dr M powiedzial że to dla bezpieczeństwa żeby nic nie zostało, a 21 dc miałam scratching endo. Dupka kazał brać od 16 do 28 dc, zapobiegawczo bo żadnej torbieli nie było, a wyszło jak wyszło. Mówiłam mu że mam długie cykle:zawstydzona/y: Owu właśnie była 21 dc a ja brałam już od 5 dni dwa razy dziennie duphaston, który wiadomo że hamuje pęknięcie pęcherzyka:zawstydzona/y: czyli dr M mógł już coś podejrzewać ( ja niestety dopiero niedwano zakmniłam:zawstydzona/y:) i mógł kazac przyjechać 2 dc w trakcie @ sprawdzić czy jest ok, jak już wiedział ze popełnił błąd ale kazał przyjechać 6dc po pieciu zastrzykach za kwotę 2200 zł:crazy: Na wizycie go nie bylo bo miał urlop, był dr S. A tu zamiast pęcherzyków torbiel 5 cm. Trobiel endo nie rośnie w ciągu kilku dni do takich rozmiarów, zapewne byl to niepeknięty pęcherzyk lub ciałko żółte a po dawce gonalu f 225 jueszcze urosło dużo więcej. Więc uważam że dr M jest winny tego co się stało:crazy: Pojadę na wizytę do niego 21.06 i zobaczymy co będzie mówił, jak sam spieprzył sprawę to niech sam naprawia:crazy:
 
terefere pisząc "test" miałam na myśli bete ;-)
GizaS niektóre czynnościówki się nie wchłaniają. kwestia "urody osobistej" ;-) Sony ma rację. powinien sprawdzić czy wszystko ok przed zaleceniem zastrzyków. wygarnij mu na wizycie, że czujesz się oszukana. a testuję w sobotę
Limonka jeśli dobrze pamiętam nawet jeszcze nie zaczęliście staranek. Najpierw przez kilka cykli spróbujcie naturalnie, może jakaś inseminacja, później ewentualnie ivf. Trzymam za Ciebie kciuki. będzie dobrze! :tak:
 
Liju kciuki za betę, oby była 3 cyfrowa :))
Ja po II prenatalnych i wszystko jest ok. Mały jak zwykle uparciuch i musiałam wyjść z gabinetu na 30 min i znów usg, bo twarzyczki nie chciał pokazać, znów tylko plecki. Także kręgosłup z każdej strony oglądnięty. Waży 400g no i chłopecek:)
 
Tere fere na pierwszych prenatalnych 3 razy podchodziłam ;-) cierpliwy lekarz. Musiał się do mnie przytulać, żeby spod żeber go oglądnąć:-D Śmiał się, że tak to własnie jest ze służbą zdrowia;) zawsze jakieś komplikacje. To ja się go pytam, to ciekawe co przy porodzie mi wyskoczy:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Liju tak masz racje jeszcze nie zaczelam staran ale nie to mnie martwi tylko to ze nie wiem kiedy je zaczne bo moj mąż jakos nie wykazuje checi co do tego i raczej dlatego mam taki nastroj. A ze wiem co to jest i jak to powazne jest to boje sie ze kiedys juz wogole bedzie za pozno. No ale nic zobaczymy dzisiaj mamy miec powazna rozmowe wiec moze cos ustalimy:)
Tere fere narazie nie mysle o adopcji najpierw zrobie wszystko zeby miec swoje dziecko. Ale ogolnie to nie wykluczam takiej opcji pozyjemy zobaczymy:)
Dzieki dziewczyny za wsparcie:)
 
Do góry