reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Super wózki macie dziewczyny, mam nadzieję, że w tym roku też będę wybierać chociaż bardzo bym chciała bliźniaczy :-):-), w końcu jest rok 2013 a my mieszkamy pod 13:wink:, mojego męża kolega będzie miał niedługo bliźniaki a palant się wcale nie cieszy.
 
Gdzie sie wszystkie podzilalyscie? na dzialce kielbase z grilla jecie??:-D:-D

Ja juz sie tego nie moge doczekac, w piatek ruszamy w wielka podroz samochodem do Polandii:-) potem tydzien luzu w domu rodzicow, grilki, piwko, winko i wszystkie inne uciechy....och...juz przebieram nozkami!!:-D:-D

Kachna zycze ci w takim razie takiego blizniaczego i trzymam &&&& Potem Gieniek bedzie ci udzielac rad:tak:

Dziewczyny co u was?? Mamusie?? Ciezarowki??? Staraczki??? Meldowac sie, bo nam watek zamkna:shocked2:
 
kachna... hihihihi ja też mieszkam pod 13. I urodziłam 1.03.2013. Takie fajne liczby, ale o godz 12.12 hihihihihi.:-D

Gatto zazdroszczę Ci kiełbasek, grilla, piffka w szczególności:tak:Mnie jeszcze udaje się karmić, tzn ściągać i dawać z butelki, ale jednak cały czas swoje mleko. A Ty z Polandii to skąd jesteś? Tak tylko z ciekawości pytam.
 
A słuchajta babole. Mam już foty z sesji Rozbójnika Cypiska. Są cudowne. Jakoś wstawię, albo może lepiej podam linka na priva, bo znowu zawale fotami swoimi wspólny album.;-)
 
Tere fere ja pochodze z Debicy i tam tez jade (choc pol zycia przezylam w Krakowie i bardziej sie czuje krakowianka:happy2:) dawaj linka :tak:na priva rzecz jasna :tak:
 
reklama
Witam dziewczyny :) Ja jestem aktywna na forum "starania od wiosny" :) Ale zaglądnęłam do Was i zauważyłam że niektóre z Was używają NUVARING-otóż w związku z faktem iż staramy się o maleństwo pozostał mi trójpak Nuva ...jeśli któraś z Was byłaby chętna na kupno...odsprzedam z miłą chęcia :) Nadmienię że Nuva stosowałam jakieś dobre 3 lata-odkąd pojawił się w Pl...byłam baaaardzo zadowolona :) W razie pytań piszcie na priv. POZDRAWIAM:-D
 
Do góry