reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tere...fotki małego już masz? o losie, no to szybciutko na priv!:-) a ogolnie to zawalaj nas zdjęciami, ja tam nie mam nic przeciwko...:-):tak:
 
reklama
pokolażuje je i wstawie. Bo na blogu są troszkę inne niż ja wybrałam do albumu.Może dziś albo jutro wstawię...:-)

Już wstawiłam...
 
Ostatnia edycja:
Stara jest właśnie wyżej i to jest ekstra. Właśnie dlatego wzięłam ten wózek, a wzrost mam 156cm, czyli nie za wiele. Ale ona jest na takiej wysokości, że i tak ciut muszę się pochylić, żeby wyjąć rozbójnika,co dopiero w innych wózkach. Jak się schylałam, to już mnie plechy bolały:szok:. Widzę, że patrzysz na te same szczegóły co ja w wózkach... To polecam spokojnie.
Wpadnij do Łodzi to się razem przespacerujemy i zobaczysz... hihihihihi:-D:-D
 
Tere fere to od razu i o balejaż poproszę, bo już odrosty są:-D Ja mam 154 cm wzrostu i koleżanka mi powiedziała, że może dla mnie być za wysoko. No i jeszcze pytanie o gondolę, czy nie mała. Ja przecież jak urodzę w październiku to do kwietnia w gondoli powożę, ale czy tam śpiworek spokojnie wejdzie??
 
Ostatnia edycja:
Nie ma sprawy, znajdziemy miejsce w grafiku.:-p
Spokojnie wejdzie śpiworek. A wysokość jest bardzo dobra, serio serio. :tak:Przynajmniej krzyż nie będzie Cię bolał. Tzn będzie i tak:blink::tak:, ale nie tak bardzo...hihihi
Widzę, że też jesteś kurdupel jak ja! Ale ja powtarzałam, że jestem mała, ale jest mnie wszędzie pełno...:-D
 
tere...dzięki za link! oczywiście literk i odcisk w ramce niedługo będzie mój! :tak: cudowne to jest i w ogole wszystkie rzeczy bym sobie z tej strony zakupila!

ja wozek w zasadzie wybrałam, rezygnuje z tych najdroższych i stawiam na bebetto, konkretnie taki bebetto_pascal_mc_12_s.jpg jakos tak się nawiedzilam, bo bardzo mi się podoba...jestem ciekawa ile wytrzyma, ale wierze, ze jak się go będzie dobrze uzytkowac to będzie ok! :tak:
Sony, wlasnie on tez jest dosyć wysoki i duza gondola, dziecko nie dość ze pojeździ to jeszcze w spiworku spokojnie się zmieści :tak:
 

Załączniki

  • bebetto_pascal_mc_12_s.jpg
    bebetto_pascal_mc_12_s.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 39
Miliaa oglądałam go wcześniej, ale koleżanka mówiła że jest wielki. Najlepiej to jechać i zobaczyć na żywo, bo cena jest konkurencyjna. Ponoć koła się szybko zdzierają, ale nie wiem czy to prawda bo znajoma ma kupiony używany za 500zł i nic się nie dzieje.
 
hej dziewczyny!. dawno mnie nie było, ale musiałam troszkę odsapnąc od myślenia tylko o jednym :zawstydzona/y:
Miliaa, sony - piękne brzuszki!!!
tere,gieniek, gatto - cudne dzidziule! nie mogę uwierzyc że wasze dzieci już takie duże, dopiero co byłyście w ciąży.

u mnie wkońcu widac światełko w tunelu. 20.05 mam wizytę i 1wszy dzień stymulacji, czyli coś ok połowy czerwca będę wiedziec co i jak. 13.06 mam urodziny a 16.06 imieniny i marzy mi się tylko jeden prezent.... ehhh zobaczymy

mam pytanie do dziewczyn, które przeszły już stymulację. czym byłyście stymulowane i ile zapłaciłyście za leki?
 
reklama
Sony...ja pisałam, ze kola się szybko zdzierają, ale nie przy tym modelu, jeżeli kola sa pompowane a nie piankowe to podobno jest ok! ale masz racje, ze trzeba jechać zobaczyć, tylko, ze ja niestety nie mam jak. teraz jak będę na wizycie to zobaczymy co się dzieje u mojego lozyska i może pozwola mi wyjść z domu:tak:

liju...kochana tak dawno cie nie było...i ciesze się, ze wracasz ze zdwojona sila! już niedługo stymulka...ehhh, cudownie! ja ci napisze czym bylam stymulowana, niestety cen nie pamiętam, bo to już rok czasu minal.
ja miałam dlugi protokol, wiec najpierw mnie wyciszali gonapeptyl (który mnie nie chciał wyciszyć), wiec dostałam diphereline (do rozrabiania samemu) 0,1 - jedna ampulka dziennie, jak już się wyciszylam:
1-7dzien gonal F 150j. ( jest w penie, wiec latwo odmierzyć ilość i podac)
8dzien - gonal F75j
9dzien gonal F 50j
10dzien - gonal F 25j
8-11dnia - menopur 75j (musieli mnie trochę dostymulowac, wiec brałam dwa zastrzyki na raz - menopur bardziej jest na dojrzewanie pecherzykow)
i na koniec na pekniecie pecherzykow dostałam choragon 7500j (stad tak dużo, bo miałam ponad 25 jajek) ten zastrzyk podawala mi pielegniarka, bo jego domięśniowo trzeba najlepiej w du.pe.
i punkcja :tak:

ogolnie za in vitro z lekami i wizytami wyszlo mnie około 16-17tys
 
Ostatnia edycja:
Do góry