reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto, dziękuję, no wykresik też mi się podoba ale miałam już 2 testy szpitalne w tym cyklu i dzidziusia z tego nie będzie :( Moja tempka robi co chce na koniec cyklu. Eh...a czy przy endo trzeba brać coś na wspomaganie staranek, jeśli np. nie ma problemów z pęcherzykami i reszta też w miarę okej? Mam podejrzenie jedynie zbaurzeń Ii fazy cyklu ale Duphaston nic nie pomógł :/

Milia
, rivanol dobra rzecz, odkaża i ściąga :tak:

Tere fere, o rany! :szok:nigdy bym tego nie zrobiła !! hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nanncy jakie zaburzenia?? badalas progesteron? krotka faza? Zazwyczaj to standardowy folik sie bierze, czasem luteinke czy dupka (wazne zeby byl progesteron), na sluz dziewczyny tez biora wiesiolka (tylko do 14dc) lub pija ziolka:tak:

Tere fere toz to drastyczna metoda.
Miliaa nie rob bo ci paluch odpadnie:-D:-D
 
Gatto, mam podejrzenie niskiego progesteronu po wywiadzie z Ginem, między innymi silny trądzik w II fazie, plamienia...itd... Brałam Dupka 4 cykle, obecnie już go nie biorę. Gin zalecił zbadać progesteron ale narazie tego nie zrobiłam. Po cyklach z Dupkiem i różnego rodzaju innych badaniach narazie mam dosyć i odpoczywam psychicznie. Podejrzenie endometriozy dobiło mnie dodatkowo... Po wakacjach ruszam z badaniami, narazie prowadzę tylko kalendarzyk bo muszę odpuścić psychicznie :tak:
 
Babki co tam u Was?


Miliia jak paluch? Odpadł już , czy trzyma się na włosku, a raczej paznokciu hihihihihi:-D:-D

Gatto jak szczepienie?

Moje dziecię nadal twarde! Jęknął raz i zeszkliły mu się oczka tylko. W przychodni mamy super pielęgniarkę, ona jak daje zastrzyk, to tak delikatnie, że nie wiadomo kiedy i po krzyku. Muszę jeszcze rotawirusy dokupić do następnego szczepienia, bo teraz nie miałam. Zapomniałam wspomnieć wcześniej. Kolejna pod koniec maja szczepionka.
 
ej smiejecie się ze mnie, a to na prawde bolało:-D teraz jest już lepiej, ale ropa podeszlo i na razie jeszcze się utrzymuje...ehhh...dr kazal psikac jodem, ma odkazić, a jak nie to chirurg. a na wizycie do w miare dobrze. lozysko dalej sobie przoduje, ale tylko sam koniuszek jest na ujściu szyjki, z 3 tyg wizyta, nadal liczymy, ze się podniesie...niby dr mowi, ze szansa jest:-) szyjka trzyma i jest twarda, także daje rade spokojnie na razie. tylko macica mi się stawia trochę no i mam brac nospe x3 dziennie i tryb lezaco-siedzacy nadal. także lipa, bo i przeprowadzka mnie teraz czeka i pakowanie i w ogole. masakra:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki.
Jestem dziś po niespodziewanej wizycie, bo miałam tylko cytologię zrobić, a ty płeć poznałam i będę miała synka. To jeszcze nie pewne ale wszystko na to wskazuje. :-)
 
reklama
tere, Gatto...macie racje...jest to ewidentnie dobra strona...przyjdą może znajomi, ja jak lord będę lezec i tylko rozkazywać to do kosza, to do kartonu...hahahaha. powiedzcie mi kochane jake wy macie wozki, bo ja stawiam na x landera x move albo maxi cosi mura4...macie jakies opinie, inne propozycje?

Sony...polecam na katar czy bol zatok takie napary. ja gotuje wode, wlewam do miski, dodaje okolo5 lyzek soli i wdycham pod recznikiem...o niebo lepiej!
 
Do góry