reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kachna a w Łodzi to w Gamecie? Bo jeśli tak to w razie potrzeby znajdę Ci taniutkie noclegi bliziutko i może coś pomogę, bo mieszkam z tej strony Łodzi koło właśnie Gamety.
 
reklama
Tylko nie wiem czy wybór kliniki zależy od nas czy przypadkiem nie jest z góry wyznaczony ale jeśli dostaniemy dotacje i będziemy mieli wybór to wybierzemy właśnie łódzką Gamete,
Dziękuję tere fere chętnie skorzystam z pomocy w znalezieniu taniego noclegu ponieważ nie znamy nikogo w Łodzi
 
Kachna ja dostałam odpowiedź mailową po 3 tygodniach, miałam w planach uczestniczyś w programie 2+1 w katowicikim Gyncentrum a dofinansowanie właśnie dostałam do tej kliniki, szczęsliwy zbieg okoliczności:-)

Sony a powiedz mi czy mogę sobie wybrac sama lekarza w ramach tej dotacji? I jakie badania sa wymagane? Ja już zaczynam pomału się przygotowywać, 9 marca mam wizyte u endokrynologa, zajmę się kompleksową diagnostyką tarczycy, choć TSH już mi spadło do 2.
 
Kachna ja wysłałam skan wniosku na e-maila:-) i chyba w mailu napisałam, że chcę skorzystać z Gyn, lub to na wniosku było. Profil też na ich stronce miałam założony.
Gizas wybierasz sama lekarza do jakiego chcesz się zapisać. Poczytaj opinie i sama zdecyduj. Jak masz już zatwierdzony wniosek, to dzwonisz i się umawiasz. Wiem, że badania są ważne pół roku. Ja miałam stare, to wszystkie robiłam:
-AMH (120 zł)
-kompleksowe badanie nasienia (240zł)
-wymaz z pochwy
-wymaz na chlamydię
-FSH, LH, coś tam jeszcze, ale nie pamiętam)
1 wizyta z wymazami coś 280zł
Zapisz się już, bo zanim podejdziesz do IVF to też trochę zleci. Ja byłam na wizycie chyba w listopadzie a zabieg był pod koniec stycznia.
 
Kobito z kim Ty masz to długowłose dziecko??? hihihihihihi:-D:-D:-D Extra!!!!!!!!!!!!!!! Już możesz jej śliczne loczki kręcić. Chyba się kiedyś spotkamy i zapoznają się moim Tymkiem, śliczna dziewczynka:-):-):szok::-):-)
 
reklama
Dziewczyny wchodzę na chwilkę, widziałam na usg (na słabym usg) małego szkraba i bijące serduszko. Ależ się cieszę, teraz mogę odetchnąć:-)
 
Do góry