reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Aj tam sony ja też nigdy do szczuplaków nie należałam. Ale się tym nie przejmuję. Gadam sobie, że po ciąży się odchudzę na patyk...hihihihihihihihi ale ja siebie nie lubię takiej chudej, bo cyca nie mam, ani d..py, taka mietła jestem. Lubię siebie jak jestem mięciutka jak gąbeczka...hihihihihihih:-D:-D:-D
 
reklama
Sony...ja w ogole szczupak jestem...przy wzroscie 175cm mam 56kg...przed slubem czyli w listopadzie wazylam jeszcze 63kg...potem chyba maz dal mi sie we znaki i schudlam 7kg:-D no i tak juz zostalo...ale ciaza mnie popedzi niedlugo:dry:tak mysle:-p

nie wiecie kiedy Gatto wraca do domku? dzis juz chyba 5 doba, wiec moze sie pojawi u nas na forum:tak:
 
tere fera będziesz miała rewelacyjną pamiątkę, Tymek będzie wiedział jak mama wyglądała z nim w środku.
A ja już 6 dzień leżę w domu chora i jakoś nie chce mi przejść a najgorsze jest to, że dzisiaj zumba :-(a ja nie mogę iść bo się załatwię i przez miesiąc się nie wykaraskam z tego .
 
hej babeczki, zyje ;-)

napisze cos jak bede miala troche czasu, bo z tym jest kiepsko.

pozdrawiam wszystkie!!

Mala jest....no coz..zajmujaca:-D:-D

buziole!!
 
powoli ale to powoli wracam do zdrowia już nie pamiętam kiedy byłam tak mocno przeziębiona, dzisiaj musiałam wyjść z domu ponieważ byłam zapisana do bardzo dobrej pani dermatolog i nie chciałam przegapić tej wizyty i pierwszy raz wyszłam od dermatologa bez gigantycznej listy leków do kupienia za to z dokładnym wyjaśnieniem mojego problemu, szkoda, że dobrych lekarzy jest tak mało.
 
sony ja to mam nadzieję, że tam tu ciebie siedzą dwa pęcherzyki:-) tylko ten drugi się gdzieś schował, ja też wysłałam zgłoszenie na to dofinansowanie co ty, długo czekałaś za odpowiedzią?
 
reklama
ja wysłałam 31.01. pocztą ale nie ma odzewu jeszcze, najgorsze jest to, że jeśli by nas zakwalifikowali to w Poznaniu nie ma żadnej kliniki z którą mają umowę, najbliżej by nam było do Łodzi ale to i tak dodatkowa kasa na dojazdy i noclegi, zawsze wiatr w oczy:-(
 
Do góry