reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

link do wszystkich opinii z ostatnich 2-3 lat jak coś też Ci wtedy wyślę, bo sama przeglądałam wszystko. Dzięki temu upewniłam się co do swojej decyzji i wiedziałam co mam zabrać a co nie i jak wszystko się odbywa. :tak:
Ale ceny są u Was masakryczne! Fakt, że też macie fajniejsze zarobki, więc trochę się to pokrywa, ale i tak ceny powalają:szok:
 
reklama
Sony Sony-moje gratulacje, bardzo bardzo się cieszę!!!

Gatto- witamy na świecie Christinę, MOJE GRATULACJE

Milaa- wydaje mi się,że jedna z dziewczyn, z którą leżałam z szpitalu na patologii ciąży wypisała się na żądanie i poszła rodzić do Damiana,bo chciała mieć cesarkę, więc jest to do załatwienia tylko kosztuje bardzo dużo. Jest też inny sposób tylko wtedy nie będziesz miała takich luxusów jak tere fere za to będzie taniej-musisz wybrać szpital w Warszawie w którym chcesz rodzić, zapisać się do ordynatora na prywatne wizyty i ustalić z góry,że chcesz,żeby zrobił Ci cesarkę-taka usługa kosztuje jakieś 2500-3000 tyś. Natomiast później leżysz w zwykłym państwowym szpitalu za to możesz sobie wykupić pokój jednoosobowy-dwuosobowy,położną itd..

Tere fere-bardzo ładna i pomysłowa sesja!!!
 
gieniek...pokazuj mi tu nasze male skarby!!! jak tam sobie radzisz mamusiu?

uwaga, uwaga...pokazuje brzuch...na naszych fotkach:-D
 
miliaa szczuplutka jesteś :-) ale dobrze, od 5 miesiąca zacznie dopiero brzuszek wystawać, a do tej pory możesz ubierać się w swoje ciuchy. Zawsze trochę lżej :rofl2: i mniej dolegliwości ciążowych. A jak się czujesz w ogóle? Ja do właśnie 5ego miesiąca, to nie czułam prawie nic, a już na pewno że jestem w ciąży. Ruchy jakoś od 17-18 tygodnia poczułam tylko, ale nie byłam ani senna, ani nic:-)
 
Tere...no narazie jestem szczuplutka, o jeden rozmiar urosly mi tylko cyce...;-):-D w ogole to mam tak jak ty, czasem to zapominam, ze w ciazy jestem...teraz jak mdlosci mnie opuscily to gdyby nie codzienne leki to na pewno zapomnialabym o ciazy:happy: brakuje mi tylko dlugich spacerow, zawsze wieczorkiem chodzilismy z mezem a teraz przejde sie kawalek i mam zadyche...poza tym w taka beznadziejna pogode troche sie boje lazic, zeby nie zachorowac...
tere, a te zdjecia to bedziecie sobie drukowac i wieszac gdzies? bo ja to sexi felxi zdjecie widze w sypialni:-)!!
 
hehehehehe mam wywołane do albumu przez fotografa, na pewno jakieś wywołam jeszcze do mojej galerii w przedpokoju, a w sypialni chyba będę chciała nie tylko moją osobę, ale też mojego małża, albo może już w trójkę, bo też będzie sesja z malutkiem...
 
reklama
Do góry