reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Ja postanowiłam za radą moich klientek koleżanek rodzić prywatnie. Nie wiem jak gdzie, ale u nas ginek bierze w łabaje na czarno w szpitalu państwowym 2000-2500zł za cesarkę z wymyśloną historią, np poprzecznego położenia płodu itp. :szok:
Ja więc wolę zapłacić 3900zł na biało i na legalu za to samo, a nawet lepiej, bo opiekę mam jak ta lala!:tak:
Pokoik 1 osobowy, do szpitala zabieram tylko ciuchy na wyjście dla siebie i dziecka. Reszta jest. Ręczniki, podkłady, pampersy, mleko, butelki, laktatory, kosmetyki dla niemowlaka i dla mnie, jedzenie wybiera się z karty menu co lubisz... Pielęgniarki są na każdy dzwonek nawet co 15min. Z uśmiechem i powtarzają, że one są tutaj dla Ciebie i możesz dzwonić co chwilę, jak masz potrzebę.:happy:
Nie leżysz na zarwanym łóżku w zakrwawionej pościeli, nie dopuszczą do tego. Dziecko Ci przebierają na życzenie, pampy zmieniają, zabierają, gdy chcesz się wyspać na noc itp:-p

Lekarz na wizycie kwalifikacyjnej w 33tc, pyta tylko który pakiet wybierasz: nr 1, czy nr 2. Nr 1 to sn, nr 2 to cc. Nie tłumaczysz dlaczego. Po prostu zaznaczasz opcję i już. Cesarka jest zawsze o 9.00, o 15.00 już wstajesz z położną lub mężem jak jest, idziesz pod prysznic, przy cc może być mąż bez problemu. Od 7.00 do 23.00 może też siedzieć mąż u Ciebie z dzieckiem. Masz pokój 1 osobowy więc wszystkim to laska ile siedzi. :rofl2:
Po 3 dniach wychodzisz na chatę. U nas w Łodzi pieją wszystkie laski, które tam rodziły.


Jeśli ktoś chce sn,to oczywiście zmieczulenie jest normą, ale trochę się boi np podduszenia dziecka, bo tak bywa w państwowych (moja bratowa 24h rodziła i dopiero ją pokroili) jeśli nie możesz urodzić, masz dość to albo mówisz od razu, albo po max 5 godz tną. Nie dopłacasz w ów czas za cc. Nie wiem co jeszcze Ci napisać, co chcesz wiedzieć. Ale tutaj rodzą laski z różnych miast. A w Wawie nie ma prywatnych szpitali? Chyba są, ale 2x droższe z tego co słyszałam.:baffled:
 
reklama
Hej. Byłam dziś na lepszym sprzęcie na usg i jest jeden pęcherzyk. Lekarz stwierdził że jak na ten czas to wszystko jest ok. Następne usg mam znów za 2 tyg.
 
Gatto...gratulejszyn kochana!!! no to teraz tylko wstawiaj fotke!! bo juz sie nie moge doczekac kolejnego naszego forumowego dzidziaczka!
Sony...superasnie, ja juz gratulowalam!
Tere...dzieki! bardzo mi rozjasnilas sprawe...u nas w wwie patrzylam tylko w Damianie ale tam nie ma cesarek na zyczenie...no chyba zeby sie bardzo uprzec. a normalny porod kosztuje tak okolo 10tys wiec to troche sporo...
mowisz, ze moglabym rodzic tam gdzie ty?! jezeli okarze sie, ze nikt nie chce mi i dziecku ulatwic przedostania sie na swiat to na pewno bede musiala sie zachaczyc w lodzi...bo ja innego rozwiazania nie widze.
mowa jest o tym ? Prywatny Szpital - Okulistyka - Położnictwo - Ginekologia - Medycyna Estetyczna :: Medeor Plus : Łódź, Ciesielska 8 :: Szpital Wielospecjalistyczny Medeor Plus :: Łódź, Ciesielska 8
 
Hej miski kochane!
Gatto GRATULEJĘ!!! Witam księżniczkę!. Czekamy na sprawozdanie, wrażenia i forki :-)
Sony wszystkie byłyśmy pewne że wszystko będzie dobrze. i proszę jest okruszek :-D teraz trzymam kciuki za spokojną ciążę :tak:
tere ja, jak kiedyś mi się uda zajść i donosić ciążę, też chciałąbym cesarkę.

Jeśli do środy dostanę @ to 25.02 mam się zgłosić do szpitala i 26 będę mieć laparo...
 
Sony, super!

miliaa nie nie medeor zupełnie odradzam.:no: Kiepsko się tam porobiło. A w Salve mają jeden z lepszych oddziałów neonatologii jakby coś tfu tfu dziecku się przydarzyło... Tu masz linka
SALVE : przychodnia specjalistyczna Łódź
Jakbyś musiała u nas się zdecydować, to dam Ci namiary na wszystko i wszystkich, żebyś nie musiała za dużo cudować. Wystarczy CI tylko jedna wizyta w Łodzi kwalifikacyjna wtedy, a no i poród...hihihihihi No ale może uda Ci się coś wykombinować u siebie. W Salve dziewczyny z Torunia, Bydgoszczy nawet rodzą.... Hehehehehe:-)

liju uda uda.
 
reklama
Tere...blizej niz wwa mam jedynie lodz;-) dzis podzwonilam i dowiedzialam sie, ze koszty sa takie megasne w tych prywatnych klinikach, ze az mam ciaryyyy:baffled: medicover 8.390,damian 9.950+kazdy dzien pobytu 580zl (doba), dr h. i j. rudźko 6.500 + kazda doba 900zl...powiem ci, ze to jakas tragedia...
ja tu bede kombinowac caly czas, zeby zalatwic jakos skierowanie....no ale jak sie nie uda, to bede musiala poprosic cie o wsparcie w tej kwestii. z reszta ty urodzisz to tez bedziesz miala swoja opinie..ja mam czas jeszcze:tak:
 
Do góry