reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto to już???
Byłam dziś na usg na tym samym sprzęcie ale u innej ginki, coś jest ale jeszcze kropki nie zobaczyła. Na 100% mi nie może potwierdzić, macica ciążowa ponad 2 cm.
 
reklama
To coś bardzo kiepski sprzęt stara. Na pewno na USG prenatalne idź gdzie indziej. Bo jeśli jeszcze nie widzą ciąży, to jak zobaczą zmiany wielkości milimetra, które mogą świadczyć o tym, czy wszystko w porządku z dzieciakiem.
Ja sprawdziłam, to pierwsze USG z zarodkiem miałam w 4 tc. Wstawię Ci na nasze fotki to pierwsze zdjęcie.

A swoją drogą, to jutro będę miała całą sesję brzuszkową:-). Może jakoś uda mi się wstawić, ale nie chcę zawalać z drugiej strony naszego albumu, bo mam 20 fotek:szok: nie wiem co wymyślić.
 
Sony...co to za pipki ci robia to usg...ja mialam pierwsze usg zrobione 18dpt i widac bylo pecherzyk...oczywiscie dziecka jeszcze nie zobacza, bo jest mikroskopijne...ale jak widzisz pecherzyk to juz jest podobno dobrze!

Gatto...jejusku, dawaj fociorke! ja juz sie nie moge doczekac...na pewno piekna Gattinke juz trzymalas na raczkach!!
 
Ostatnia edycja:
Gatto przełożyli na jutro. Dziś nie miała cięcia, więc Gattinka jeszcze w brzuszku słodko śpi.

Kurna chata, właśnie odpisała mi ginka, że mam do szpitala pojechać, ciśnienie mam 145/100. Ale powiedziałam, że może jakieś tablety łyknę, więc powiedziała, że jeśli teraz skołuję i jeszcze dziś wezmę to ok. Jak nie to szpital. Faken! Mój M właśnie pojechał w teren kombinować tablety.
unhappy.gif
sorry2.gif
 
Ostatnia edycja:
miliaa dziękuję, czuję się normalnie, aż byłam zdziwiona, że mam ciśnienie. Mąż załatwił tablety, ale jeszcze słabo działają. Wyczytałam, że dopiero po 2-3dniach normuje się ciśnienie. Chyba dlatego ginka kazała mi natychmiast działać.:tak:
 
Nawet nie mogę zostawić was na chwilę,bo tu tyle się dzieje!!!

Sony Sony- STARA TAK SIĘ CIESZĘ!!!:) Moje Ogromne Gratulacje-widzisz my celiakowe dziewczyny też możemy być w ciąży:tak: Nie stresuj się na pewno jesteś w ciąży, ja w 5 t.c. miałam widoczne dwa pęcherzyki w macicy z małymi kropeczkami a serducho usłyszałam w 7 t.c. Na pewno mają słaby sprzęt,ale beta świadczy,ze wszystko jest ok!

Miliaa- Gratuluję słońce, wstaw swoje foto z brzuszkiem:-)

Nadzieja-cześć super,że wróciłaś!

Gatto-Powodzenia, łaaaa trzymam kciuki

Kachna-nic się nie martw,oczyścisz jajniki i od razu się uda:tak:
 
reklama
misie slodkie...ja nie mam brzucha...:-D jestem prawie w 4 miesiacu i jestem coraz szczuplejsza...:eek: az wam powiem, ze mnie to wkurza.:-p

tere...powiedz mi kochana jak to u ciebie z ta cesarka jest. gdzie i za ile sa tacy dobrzy lekarze, ktorzy pozwalaja ci nie rodzic naturalnie...u mnie to psychicznie po prostu nie wchodzi w gre...i jak o tym mysle, to chce mi sie wymiotowac...wiec powiedz mi wszystko co i jak dokladnie, bo musze sobie ta cesarke zalatwic jakos!
 
Ostatnia edycja:
Do góry