reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

No ale u mnie chyba w tym czasie ta beta własnie taka powinna byc, chyba że się tam w środku dopiero coś tworzy.
A wy kiedy byłyście pierwszy raz na usg i co juz było widać??
 
reklama
Sony ja pierwszy raz poszlam na usg w 7tc wlasnie po to, zeby sie nie denerwowac i zobaczyc serduszko. I tak bylo:tak:
 
kachna to tryb życia mamy podobny. Ja ogólnie od kilku lat pracuję po 10godzin i w sobotę 5-6godzin i kocham zumbę. Nawet nie wiesz jak cierpiałam, kiedy musiałam przestać chodzić. Chociaż do 3ego miesiąca do póki nie było widać brzucha to nikomu nie mówiłam i chodziłam dalej, potem tylko na salsę, bo nie było wycieńczających układów afro...:biggrin2: ale w końcu ginka powiedziała, żeby nie przeginać i mogę tańczyć nie zumbę, czy salsę, ale tylko walca...hihihihihihihih:-D
Ja już wyliczam kiedy będę mogła iść na zumbę po porodzie. Zazdroszczę Ci. Nie mogę się doczekać fitnessu. A po 7 godzin pracuję dopiero od 32tc, nie było przeciwwskazań, a ja nie wyobrażam sobie nie pracować :tak:


Sony, to ja nie rozumiem nic kurde. Ja byłam w 5tc i było zapłodnione jajo w którym była kropa (tymek) i drugie które przestało się rozwijać malutkie. Może u każdego inaczej wgryza się zarodek, tym bardziej może po IVF. Nie wiem.;-)
 
no to super sony ta lekarka co ci robiła usg to chyba jakiś gamoń jest na pewno już coś było widać tylko cię niepotrzebnie zdenerwowała
 
Tak tak Sony, lepiej za w czasu zmień albo chodź tak jak ja do dwóch lekarzy. Tak jak mówię, lekarz też człowiek i też jest omylny tak jak my. Warto korzystać z usług dwóch dobrych lekarzy. Ta ginka Cię wykończy nerwowo...hihihihih:-D

A ja swoją drogą serdecznie Ci gratuluję po raz kolejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Gatto...o ile dobrze zrozumiałam to jutro cesarka? Jeżeli tak to zaciskam kciuki za ciebie i mala!!! Buziaki :* czekamy na dobre wieści!

Sony...no widzisz, no stress!! A przynies potem tej swojej gince piękne zdjęcie malucha!
 
reklama
Do góry