reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony...cos ty...jeszcze nie beda sie wgryzac, za wczesnie:tak: ja mialam jednego blastka (5dniowego) podanego w srode a w sobote-niedziele dopiero czulam jak zaczyna swirowac :-D dopiero w 4-5 dobie...
wiec spokojnie, jeszcze ma czas. no ale wiadomo, ze to zalezy od kobiety,niektore szybciej niektore wolniej!
ja nadal Sony trzymam mocno!! &&&
 
reklama
Sony cały czas zaciskam kciuki!!!! będą śliczne bliźnaki :-D jesteś w domku na zwolnieniu czy normalnie pracujesz?
gatto niech maleństwo jeszcze troszkę poczeka ;-) ale to zleciało :szok: pamiętam jak z terefere dopiero chwaliłyście się pozytywnymi testami a to już końcówki :-)
 
Sony...nagle poczulam sie taka mega slaba, krecilo mi sie w glowie i zaczelo kluc...musialam sie polozyc i wzielam nospe...i to trwalo 2 dni... w sobote wieczorem pamietam sie zaczelo i trwalo tak cala niedziele...ja nie wiem na 100%, czy to byla implantacja, ale cos sie ze mna ewidentnie dzialo..
 
Hejka gatto, ja mam na 5 marca. Trzymaj się do 15ego i dawaj znać od czasu do czasu.:-)

Dziewczyny
Dziś byłam na USG i słuchajcie jaki numer! :szok: Młody podczas badania zaczął płakać.:surprised::surprised::surprised: Dr najpierw zauważył, że ruszają mu się struny głosowe i włączył na 4D, a tam buzia, która bez głosowo krzyczy, łłłeeeeeeee, łłłłeeeeeeeee,:shocked2::shocked2::shocked2: normalnie szok. Mam fotki i filmik z tego, w życiu nie słyszałam o czymś takim.:confused: Dr powiedział, że rzadko zdarza się ująć coś takiego i nagrał sobie dla studentów, żeby im pokazywać jako ciekawostkę (Uczy odczytów USG prenatalnych), że dziecko w życiu płodowym tez ma swoje zachwiania nastrojów i emocje. :tak:
Normalnie aż mi się przykro zrobiło jak patrzyłam na tą buziunie płaczącą, tak płakał:-:)-:)-( Co to taki malutek w brzuszku był smutasek. Ojej:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 
hej
sony trzymam kciuki mocno :tak::tak::tak:
gatto ,o rany ale to zleciało :szok: ,no i mam nadzieje że w spokoju dotrwasz do 15 -go :tak::-)
tere fere no z jednej strony przykro ,ale uwierz jeszcze się tych płaczów nasłuchasz ;-) , moja ostatnio tak daje popalić że nie śpię pół nocy ,chciałabym żeby już jej te wszystkie zębiska wyszły to może się uspokoi
 
reklama
Tere fere ty masz zawsze jakieś ciekawostki dla nas. Młody się stresował że go ktoś podglądał, pewnie nie był na to przyszykowany;-) A jeszcze że film o nim nakręcili, który będzie pokazywany tysiącom studentów. Normalnie aktor z niego będzie, a film trzymaj. Będzie pierwszy jego film zagrany w łonie matki.
 
Do góry