reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony...jutro o 12 juz bedziesz mamusia!!! trzymam kciuki! &&&&&& daj znac jutro na pewno jakie wrazenia...bo ja sie zryczalam jak tylko lekarz wyszedl i nas z mezem zostawil po wykonanym transferze
 
reklama
Miliaa do mnie to jakoś nie dochodzi. Tyle lat starań a jutro już będą ze mną. Deliszys. :-)
Ale u Ciebie czas leci już 9 tydzień leci.
 
Ostatnia edycja:
sony trzymam kciuki za bliżniaki :-):-) nie ma opcji żeby się nie udało a my jutro mamy wizytę u genetyka ciekawe co powie
 
Sony...lepiej...juz niedlugo 10...:szok: zobaczysz, ze nawet sie nie zdarzysz obejrzec a u ciebie tez tak zleci!

dziewczyny umowilam sie na genetyczne na 12.02... juz sie nie moge doczekac!!!
 
miliaa, pierwsze USG dla mnie było najbardziej emocjonujące. Z jednej strony im bliżej tym bardziej drżałam, ale z drugiej jak zobaczyłam rączki, nóżki, paluszki i to jak się fajnie trzyma za głowę i do tego ma czkawkę, to w domu pózniej oglądałam filmik z 10 razy. A wszystkim jak oznajmiałam o ciąży to najpierw pokazywałam młodego jak czka i skacze. Każdy była w szoku, bo tu fajny maluszek ,a brzucha nie ma jeszcze....:-):-):-):-)
Fajnie. Daj znać od razu.
 
Nie dziękuję kochane i o 12 mocno trzymajcie za mnie kciuki. Troszkę się stresuje wiedząc że nie mam nic w mrożeniu, ale musi się udać za pierwszym razem, bo drugiego już nie będzie.
 
reklama
Jestem w ciąży i niech tak zostanie
yes2.gif

Podano mi dwa zarodki 5A i 4A. Boziu zostańcie ze mną.
 
Do góry