reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

sony zostaną zostaną teraz tylko musisz się wyluzować, a my byliśmy u pani genetyk, krew na kariotypy pobrana za 3 tygodnie będą wyniki w zależność od tego co wyjdzie to mąż będzie miał jeszcze badanie genu CFTR
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać. Na tym wątku jestem nowa, głównie przesiaduje na wątku o IUI.
Chciałam się Was poradzić.
Mam stwierdzoną endometriozę. W grudniu 2011 miałam laparoskopię, potem 6op. Visanne (krwawienia brak), tak jak w moim podpisie widzicie jestem po 4 IUI i nic. W styczniu 2013 byłąm na USG i wyszło mi znowu, że mam torbiel czekoladową w lewym jajniku. a że lekarz wie już co to jest, to chce mnie uspać, nakłuć jajniki, wyssać to cholerstwo i zalać alkoholem - czy któraś z Was miała coś takiego robione? Boje się o moją rezerwę :/
AMH na dzień 27.06.2011 - 2,05
 
sony my jak się zdecydujemy to IMSI bo to większa, szansa na udaną ciążę a jaka była u was różnica w cenie między ICSI
 
Hej babolki!

Sony trzymam kciukasy, ale jestem pewna, ze mlode zostana i sie beda supcio rozwijaly!!!!! &&&&

Tere fere wyladowalam w szpitalu w piatek. W sumie nic sie nie dzialo, ale mloda byla przeruchliwa i nic sie nie dalo zmierzyc, ktg wyszlo jakies od czachy zupelnie, wiec mnie zostawili na obserwacji. Ogolnie wszystko pozniej wyszlo idealnie, wiec lepiej bylo sprawdzic tak czy siak.
Mam juz ustalona cesarke na 15go lutego (jesli oczywiscie wczesniej nie wystapia skurcze lub plamienia)

Pozdrawiam was wszystkie!!
 
reklama
Tere fere i psychicznie i fizycznie znacznie lepiej:-) Dziś 5 dzień po punkcji, myślę że maleństwa powinny się zaczynać wgryzać. Niektóre dziewczyny mają w tym czasie dopiero transfer. Pocieszające jest to, że embriolog powiedział że mam śliczne komórki i pięknie się podzieliły i wszystkie klasy A, niestety różnie to już bywa.
Gatto już jesteś przy samym końcu. Razem z Tobą będę czekała na narodziny pięknej istotki. &&&&&&
Ewis witam cię serdecznie.
 
Do góry