reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

O kurde miliaa, zażyłaś mnie. Nie wiem ile mogłam wydać.:confused: Ale w zasadzie muszę to podsumować orientacyjnie.:errr: Napiszę Ci o ile sama wcześniej się nie przekręcę. :szok:
Chorubsko jeszcze mnie trzyma trochę, jest lepiej, ale nie jest dobrze.:hmm: Gilusy w nosie i kaszel, opryszczka...:rolleyes2:
Mój chrześniak leży na mononukleozę w szpitalu, mam nadzieję, że ja od niego nic nie złapałam, bo się zamorduję...:baffled:

Gatto u mnie co dzień myślimy o tym, że już nic nie będzie jak dawniej i że czeka nas ciężki okres.:szok: Boimy się.:szok: Najgorzej, że mamy doły w te same dni. Jak ja się martwię, to mąż też, jak ja mam dobry dzień to on też. I tak nie możemy się na wzajem wspierać...hihihhihiihih:-) Daj znać po wizycie.
 
reklama
miliaa jestem po architekturze i aby mieć uprawnienia muszę mieć praktykę - 2lata w biurze i rok na budowie. niestety teraz jest brymdza na rynku i nie pracuje w zawodzie. ale łapie czasem jakieś zlecenia i kolega mi podbija w zeszycie praktyk ;-)
Sony wszystko na pewno będzie dobrze!!!! nie ilość a jakość się liczy ;-) jak się czujesz po punkcji? wogule ona jest w pełnym czy miejscowym znieczuleniu?
terefere, gatto czyli najlepsze za wami. jak ja uwielbiam kupować ubranka i gadżety dla dzieci. jak idziemy do kuzyna albo znajomych zawsze wpadam w zakupowy szał. wszystko jest takie ładne i kolorowe :-D
 
Sony 4 to nie jest zły wynik, ważne zeby bylo dobrej jakosci i się ładnie zapłodniły.
Pamiętsz Lilonkę z inseminacyjnego, pobrali jej az 20 pęcherzyków, z czego tylko dwa się zapłodniły i dzieliły i te dwa bąble zostały z nią na całe 9 miesięcy. Nie liczy się ilość tylko jakosc. Bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za dobre wiadomości o zarodeczkach. Kiedy będziesz mieć informacje o nich? Trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie.

Czy któraś z Was słyszała o alkoholizacji jajników, koleznaka z innego forum ma to zapoporonwane bo ma trobiel czekoladowa, pierwzy raz o tym słysze, koszt 600 zł.
 
Gizas nic o tym nie słyszałam, a jutro miedzy 10-12 mam dzwonic do kliniki co i jak. Nie wiedząc czemu popieprzyłam też z M, bo coś sobie ubzdurałam że nasienie oddaje się przy transferze i dziś oddawał nasienie 1 dniowe. Nie pytajcie nawet czemu, sama nie wiem dlaczego tak sobie ubzdurałam, chyba stres. :wściekła/y:
 
reklama
Do góry