reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hej laseczki!
Ja się nie odzywałam, bo nałapałam troszkę dodatkowych tematów. Dorobiłam sobie do autka i do dziennika praktyk mam co wpisać ;-)
Terefere nie wierze jak szybciutko ci pędzą tygodnie!!! toż to już 33 tydz. :szok: a jaki wózeczek zamówiłaś?
miliaa jak się czujesz skarbie? są jakieś objawy typowo ciążowe? co wkońcu z twoją tarczycą?
kachna84 oj jak mi by się teraz przydał masażyk ;-)
gieniek bąble są super słodkie! takie kruszynki do schrupania:-):-):-)
Sony
jak stymulacja? opowiadaj wszystko ze szczegółami!!! jak się czujesz, czy boli, czego się obawiasz teraz najbardziej? ja, mam nadzieję, zacznę pod koniec lutego i jestem baaardzo ciekawa jak to wygląda z "naszego" punktu widzenia.
 
reklama
Heja, stymulacja chyba nie poszła jak trzeba. Mam 7 pęcherzyków, tylko dwa już gotowe 20 i 18 mm, a reszta maluśka od 10 do 17 mm. Pobrali krew na estradiol i kazali jechać do domu i czekać na tel. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. :(
 
liju :-)no to zapraszam na masaż przyda ci się na odstresowanie przed in vitro
sony będzie dobrze, na pewno wszystko się uda
 
liju no to masz zajęcie. Czas szybko Ci leci:tak: Kupiliśmy wózek Mutsy 4 rider. Wyrwaliśmy w dobrej promocji, więc dużo nie stracę jak go sprzedam za półtora roku, bo stoją w dobrej cenie cały czas.
kachna ja też chceeee.... masaż stópek:-)

Sony ja to w ogóle nie jarzę tej procedury, Gieniuś by CI prędzej coś powiedziała, ale teraz ma zajęcie (podwójne) Choć wydaje mi się, że dwa pęcherzyki to i tak spoko. :tak:
 
Dziewczyny w środę mam punkcję, okazało się że estradiol 2000 więc dużo i lekarz tak zadecydował. 7:30 będą kuć moje pęcherzyki.
 
Sony choć mało pęcherzyków ale estradiol dość wysoki co oznacza że może uda się uzyskać dobre komórki.:tak: Trzymam kciuki za jutrzejszą punkcję.
 
tere fere...a jak ty sie czujesz? chorobsko juz minelo? widze po postach, ze jest juz chyba lepiej!
powiedz tak orientacyjnie ile wydalas na wyprawke? tak ze wszystkim, od mebelkow, wozkow do papmersow, oliwek i innych takich...

liju...witaj! dawno cie nie bylo, no ale usprawiedliwiona jestes tymi praktykami. a jakie robilas?
u mnie po stremu, tzn pojawily sie ogromne mdlosci, z ktorymi walcze. jem tylko to na co mam ochote, czyli prawie nic...
od dzis zlapalo mnie na kanapki - bulka graham, maslo, salata, poledwica, ser i pomidor...mmmmm....jem dzis od poczatku dnia i mysle, ze do konca jeszcze z 5 bul wciagne:-D
teraz czekam na usg do 12 tygodnia, wiec jeszcze chwila...nie wiem jak ja wytrzymam. co do tarczycy, dostalam euthyrox i za 4 tyg ponawiam badania sprawdzic co i jak:tak:

Sony...do dnia punkcji pecherzyki jeszcze dojrzeja i na pewno bedzie ich wiecej, ja mialam miec tylko 10 a wyszlo 21!!!:szok: wiec na pewno szansa jest duza, ze i u ciebie bedzie dobrze:tak: poza tym niektore kliniki maja specjalne inkubatory, pobieraja jeszcze niedojrzalo komoreczki, ktore dochodza tam do siebie...u mnie kilka komorek taka metoda doszlo do ponad 20mm...
nic sie nie martw, bedzie dobrze! a jakie bierzesz maluchy 2,3,5 dniowe?

Gatto...co tam u ciebie?
 
reklama
Hej dziewczynki,

ja jakos sie turlam, choc dzis mam kiepski dzien.....jakos mi zle, glowa ciezka, mdli mnie i jakos do doopy.

Sony trzymam kciukasy najmocniej jak sie da!!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tere fere u mnie tez wszystko gotowe, zostaje tylko urodzic:baffled: W piatek mam wizyte to moze sie juz cos dowiem czy cc czy nie i jesli tak to kiedy. Troche sie z eMem przerazamy, ze wlasciwie juz za 3 tyg mozemy byc w komplecie:szok:
 
Do góry