reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Kurczę Gatto, zawsze jest chęć na to czego nie wolno, no nie? Ja bym sobie takie ekstra zimne piffko wytrąbiła. Całe na raz chyba. Mmmmmm:-p Ale jak się biorę, to jakoś mi nie wchodzi. Nie wiem czy tak jakoś, czy gdzieś we łbie siedzi, że nie można. Wezmę dwa łyki i już mi nie smakuje.;-)


Wczoraj kupiłam sobie na gwiazdkę odkurzacz co sam odkurza. Nazywa się Azor. Hhihihihihihihi:-D Powiem, że podoba mi się ten sprzęt. Nawet jest w miarę dokładny. Szkoda, że mopa takiego nie ma. Hehehehe:-D
 
Jasne że zadzwonie. Tak się cieszyłam z telefonu że zapomniałam o to zapytać. Gdzieś wyczytałam że można ten lek brać na początku ciąży, mój ginekolog mi powiedział żebym odstawiła, ale jeszcze zapytam gastrologa jak będę na wizycie na początku stycznia.
 
No często, co lekarz to opinia, ale cóż.:eek: Musimy na nich polegać.:confused2: Komu ufać jak nie swojemu lekarzowi. W necie często też piszą pierdoły, które są powielane przez kolejne strony internetowe. I tak też się mnożą bajki, które czytamy.:-p



Ja też próbowałam dociec (z ciekawości) dlaczego wszyscy mówią, że w ciąży nie można spać na prawym boku.:confused:Każdy mi opowiadał bajki, że żyła podłużna jest uciskana i jakieś tam wywody...Ok.:sorry: W necie jest to samo napisane, jeśli w ogóle jest. Ja na zajęciach miałam przez 2 lata anatomię i fizjologię człowieka i wróciłam do notatek, encyklopedii i książek o układzie żylnym i tętniczym.:nerd:Żyła główna podłużna jest kompletnie po środku ciała i nie może jej nic ucisnąć, a na pewno już nie dziecko. Zapytałam moich dwóch koleżanek dr. Nie znają się za bardzo między sobą i są dr różnej specjalizacji, a powiedziały to samo.:eek: Że te brednie o żyłach są wyssane z palca, a chodzi przede wszystkim o ujście żołądka, które jest zwrócone w lewą stronę i leżąc na prawym boku, może nam się ulewać w nocy jak dziecku w najgorszym wypadku,:szok::szok: albo w lepszym wzmożone zgagi.:oo::oo::oo: Hehehehehe.... No i spoko, bo mnie się lepiej śpi na prawym boku:laugh2:
 
hej
oj gienus ty już na wylocie :-) ale super , już niedługo będziesz tulić swoje maleństwa (ale to szybko zleciało) , ja pamiętam że się nie mogłam doczekać porodu ,żeby już zobaczyć te moje "piłkarskie" dzieci :tak: ,bo kopać to one umiały jak nikt inny
tere fere Gratuluje zakupu , moi sąsiedzi mają ale kosiarkę do trawy , super sprawa :tak: , pisałaś kiedyś że gondoli nie chcesz ale może wystarczył by wkład gondolowy bo to zawsze jednak lepsze dla plecków dzidzi niż rozłożona spacerówka (to moje zdanie oczywiście)
no i mi się też najlepiej na prawym boku spało ;-) , chociaż jak mi się biodra zaczeły przygotowywać do porodu to najchętniej bym wogóle nie leżała :-(, na szczęście już mi to nie grozi ;-)
Lence właśnie wyszła pierwsza czwórka i kolejna się już przebija ,biedulka się nacierpi bo nie spałyśmy chyba ze 3 noce z rzędu :-(,no ale mam nadzieje że szybko pójdzie
 
Tere fere ja tez spie na obu bokach i mam gdzies co pisza! Choc czasem jak Gattince cos nie pasuje to tak dlugo kopie, az nie zmienie pozycji. Cwaniara!
Jesli chodzi o alkohol to sie nie tknelam w ciazy ani lyka (pomijajac kilka czekoladek mon cheri, ktorych nie odmowie, nie ma bata)

Dzis bylam na ginkowizytacji i sytuacja wyglada tak, ze moje nisko polozone lozysko sie nie podnosi, wlasciwie to ani drgnie, co za tym idzie zrobia mi cesarke tak w okolo 38tc. :szok::szok:
 
kciuk.png
 
A ja wam teraz powiem! Na jutro zaplanowałam sprzątanie mieszkania itp. Dziś w pracy dostaję sms od chłopka " już wyjeżdżam" Że jak, what?? co jak?? Aż mnie zatkało.
- No jak już przyjeżdżasz?? Jaja sobie robisz???
- Jakie jaja przecież ci pisałem że w sobotę!!!
- Ale ja myślałam że tą 22 grudnia:sorry2:
- Jak zwykle nie czytasz moich smsów:))))))))))))))))))))))

Normalnie szok przeżyłam, ja się szykowałam ciągle na 22 grudnia że przyjeżdża. Ależ mam niespodziankę......a jaki opierdziel będzie;-)
 
reklama
Do góry