reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Dziewczyny ale ja się stresuję tym, że mój chłopek przyjeżdża i zostaje na stałe. Tak mnie wzięło, że się stresuje co ja na święta zrobię itd. Normalnie masakra.
 
Hahahha, SonySony jestes bezbledna!!!! Cierp cialo, jakzes chcialo! :-p Zrobisz salatke sledziowa, kapuste z grzybami, pierogi, rosol, piernik, golabki, barszcz bialy, czerwony z uszami, salatke kebab.....yyyy, chcesz jeszcze o cos zapytac???;-):-)
 
Gatto, wysłałam CI fotki.

Sony moja przyjaciółka tak miała. Właśnie miesiąc temu wrócił jej mąż z roboty poza Polską. Do tej pory chodzi sfrustrowana. Nie może się przyzwyczaić. Mówi, że czasami chce, żeby pojechał tam z powrotem. Mimo, że jak był tam to tęskniła. ;-)
 
Ale tu smutniutko:sorry2:

Jak znam życie, to gdy pójdę do pracy, tutaj dopiero będzie wesoło.;-)

Ja już po porannej kawce i zaraz biorę się za dalsze porządki szafy w sypialni. Dziewczyny ile worów śmieci mąż powynosił, to szok.:szok: Nawet nie myślałam, że tyle niepotrzebnych bzdetów trzymałam. Teraz może się zmieszczę z ciuchami w szafie...hihihihi:-D
 
hej miski :-)
mam takie pytanie, szczegolnie do gieniek, bo ona po IVF...
czy czulas po transferze, jakis tydzien po takie delikatne zgrubienie w miejscu macicy?
ja ogolnie szczupla jestem dosyc, 175cm i 58kg. brzuch mam plaski i taki mialam do wczoraj...taka jakby bulka mi wyskoczyla na dole brzucha...
moja ciaza moze byc urojona, ale tę bułkę wyczul nawet moj chlop;-):eek:
 
Mila pytanie nie do mnie ale powiem Ci o swoich odczuciach. Ja w 5 dpt zaczełam plamić, miałam podaną jedną morulkę, przyjęłam to za plamienie implantacyjne, i przez kolejne 5 dni aż do bety wierzyłam że się uda. I tak jak Ty mam szczupłą sylwetkę widziałam napięty brzuch. Niestety u mnie beta była negatywna.
Ale Ty już testujesz za chwilę więc wszytsko będzie jasne, życze najpiekniejszego prezentu przedświątecznego;-)


Dziewczyny umówiłam się do dr. Mańki z katowickiej Provity na 4 stycznia. Do in vitro jeszcze daleka droga bo kompletny brak funduszy ale zajmę się chociaż endometriozą, moze w końcu dowiem się jak jest zaawansowana
sorry2.gif
 
miliaa- dobrze,że jesteś bo zaglądam na forum o in vitro,żeby podglądać co u Ciebie,ale niewiele piszesz,więc właśnie chciałam zapytać:tak: Ja słońce nie czułam żadnych zgrubień, nigdy nie należałam do najszczuplejszych i chyba nigdy nie miałam płaskiego brzuszka,więc w tej kwestii niewiele pomogę u mnie jedynym objawem sukcesu były te kłucia jajników-na przemian, które zaczęły się od 4 dpt do 6 a poza tym jak sobie przypominam to innym objawem był wydęty mocno brzuch tak jakbym była przestymulowana, zrobiła mi się bańka wypełniona wodą-płynami jak u kobiety w 3-4 miesiącu ciąży, ciągnęło mnie w dole brzucha i miałam problemy z oddychaniem. Często ciąża napędza hiperstymulację i na odwrót. A jak poza tym się czujesz? Codziennie o Tobie myślę, 15-tego masz testować? Wierzę,że Ci się uda moja kochana,bardzo mocno trzymam kciuki!!!:tak:
 
miliaa- P.S: Pytałaś o acard, tak ja brałam aż do momentu kiedy zobaczyłam serduszka, odstawiłam zaraz po tym jak zrobił mi się krwiak,żeby nie potęgować krwawienia. No i zapomniałam Ci napisać,że śniłaś mi się tej nocy:tak:mimo,że się nigdy nie widziałyśmy śniłaś mi się i byłyśmy dobrymi serdecznymi przyjaciółkami- może to znak,że też jesteś w ciąży:-)
 
reklama
Tak jak Tere fere napisała, poszła do pracy a wy produkujecie:)

JA co prawda jeszcze nie po IVF ale po iui miałam tak samo, znaczy się kłucia w jajnikach i brzuch wzdęty, nawet spodni nie umiałam zapiąć bo mi coś przeszkadzało i bolał mnie kręgosłup ledźwiowy. Piersi mnie bolały, sutki były bardzo wrażliwe. No i miałam dużo białego śluzu.
 
Do góry