reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
miliaa, bardzo dobrze!!!:-):-):-) Stara możesz w to uwierzyć??:rofl2::rofl2: Bo ja byłam zaćmiona w pierwszych dniach i dla mnie to abstrakcja do dziś!!!:eek::szok:

Gatto, kapustę?? a fujjjjjj, śmierdziuch. Ale ja też w weekend będę gotować bigosik na kurczaczku:tak:
 
Według siebie i Gesslerowej::rolleyes2:

-kapusta słodka i kiszona pół na pół (jest lżejszy, a ja miałam wrzody żołądka i teraz jest nadwrażliwy, po tym mnie tak nie męczy)
-liście laurowe
-jałowiec i ziele angielskie
-śliwki wędzone drobniutko pokrojone, żeby nie było czuć kawałków (lub suszone jak nie mam)
-podgrzybki suszone
-koncentrat pomidorowy (bo lubię nieblady bigos)
-kiełbaska jałowcowa
-kurczak-piersi
-koniecznie świeży tymianek jedna nawet dwie doniczki, bo znika w bigosie (bomba!!!)

...i to chiba wszystko.


Oczywiście można modyfikować według uznania, bo ten jest lekki w smaku. Jeśli lubisz konkreta to zapodaj inne mięsa, a nawet smażony boczek i kapustę tylko kiszoną, ale jeśli miewasz zgagi, nie radzę. Ja miewam od zawsze, a teraz w szczególności;-)
 
Ostatnia edycja:
tere fere na dzień dzisiejszy to czekamy z mężem na wizytę u genetyka, która ma być w styczniu i odpuściliśmy starania i zaakceptowałam fakt, że naturalnie to raczej się nie uda, w przyszłym roku zrobię badanie rezerwy jajnikowej i wtedy się zastanowimy co dalej.
A tak poza tym to się odchudzam i udało mi się schudnąć 5 kg :-)
 
mila super wieści , pięknie rośnie :tak:
tere fere no ja robię podobnie bigosik z tym że nie kroję śliwek tylko wrzucam całe (i tak ich nie jemy) ,do tego dodaje jedno jabłko (pokrojone na 4 części bez gniazda) i jak mam to troszkę wina , bigos się gotuje ze 3 dni i jest palce lizać
a w tym roku z racji braku białego sera będe robić sernik ze śmietany i ciekawa jestem co to wyjdzie :tak:
 
terefere...no oczywiscie, ze nie moge w to uwierzyc...masakra dla mnie. wy tez tak mialyscie, ze czulyscie sie jakbyscie staly obok tego wszystkiego?!:rofl2:
byle by maluch byl zdrowy, to ja dam rade, bo zaczynaja mi sie powoli poranne mdlosci...:eek: <-- dokladnie tak rano wygladam, po przebudzeniu:-D
 
reklama
Miliaa no to super! same dobre wiesci. Podobno jak ciaza silna to i rzyganka sa! Gratuluje i zycze, zeby cie bardzo nie wymeczylo!

Tere fere dzieki, zrobie jak piszesz mimo, ze wrzodow nie mam, ani zgagi, ale mieszany lubie;-):tak: Zrobie wiecej i sobie pomroze:tak:

Kachna 5 kg wow! Gratuluje!! Cwiczysz czy stosujesz jakas specjalna diete??

SonySony jak tam?? zycie jak w Madrycie??? Zapodaj przepis twojego na salatke sledziowa!!:-)

Ja chyba musze sie wybrac na jakies sklepy cos eMowi kupic pod choinke, w sumie pomysl mam bo chcialam mu kupic jakas fajna koszule (pracuje w banku) taka nietuzinkowa, ale nie chce mi sie jak cholera:eek:
 
Do góry