reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

CZeść AniaSm. No muszę pomyśleć i obejrzeć ten wkład jak mówisz do spacerówki.
Kurczę, najbardziej boję się właśnie tych zębów i kolek. Jestem tym przerażona.:baffled:


Gatto, a to w ów czas robi się cesarkę? Czemu, na czym to polega, to łożysko?

Sony, no to ładny numer! Teraz Ty zaczynasz nawalać hihihihihihihi a nie on...:-D:-D Fajnie, że już wraca.:biggrin2:


Miliaa Kochana, kurczę, ale zajebiście! Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
wariatuncie:-D
kochane jestescie, wiecie o tym??!!:tak:
jutro dzwonie do kliniki, wiec dowiem sie czy wszystko poki co jest ok :-)
a w poniedzialek jade powtorzyc betke, zobaczymy co wyjdzie :dry:
 
Tere fere nisko polozone lozysko w moim przypadku 8mm nad ujsciem szyjki moze powodowac plamienia, krwawienia lub jeszcze jakis gorsze rzeczy. Wiedzialam juz o tym conajmniej 2 miesiace i mielismy zakaz przytulanek. Teraz musze sie oszczedzac, nie dzwigac, itp. Z tego co zrozumialam to porod sn bylby niebezpieczny zarowno dla mnie jak i dla Malej. Szczerze mowiac nie wgryzalam sie jakos bardziej w temat, musze go dokladniej przesledzic.

Miliaa trzymam kcoiki, zeby z dnia na dzien beta ladnie rosla, a maluch sie rozwijal prawidlowo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak::tak:
 
Miliaaa suuper skarbie!!! zaciskam mocno &&&&&&.
Gieniek trzymaj się kochana. oj chyba będziesz miałą najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki można sobie wymarzyc!!!
gatto :szok: nie wiedziałam, że masz taki problem z łożyskiem. cesarka ma swoje plusy. ja nie wiem jeszcze co bym wolała...
Sony i jak 1wszy dzień z facetem na stałe?

jestem po wizycie i .... no właśnie... w 11dc mam 2 pęcherzyki 23 i 21 mm :-( :wściekła/y:, więc w sumie już malutkie torbiele. przez 2 miesiące mam brac antyki :-( plan jest taki, że na początku stycznia wyniki, w połowie lutego usg i pewnie przełom lutego i marca startujemy z protokołem (długim). z jednej strony jestem zadowolona bo wiem na czym stoje, a z drugiej kur..a czemu zawsze musi wyskoczyc coś złego :-:)-:)-:)-(
 
Liju czemu uważasz że to są torbiele. Mnie mówiono jak są powyżej 25 mm to dopiero się torbiel robi.
Z chłopkiem bardzo dobrze, oper.... się bo twierdzi że zmęczony po podróży. A ja latam sprzątam itp.
 
byka zrobiłam :zawstydzona/y: 23 i 31 mm. u mnie dopiero 11 dc, więc za wcześnie na taką wielkośc. możliwe, że to z poprzedniego cklu pęcherzyki. przy usg przed iui były 3 drobniutkie, które miały się wchłonąc. cholery chyba zostały na dłużej...
 
liju a to na pewno są torbielki?:baffled: Może to po prostu pęcherzyki, do zapłodnienia gotowe....?!?! Ja tam się nie znam, ale też miałam 21mm w 11dc bo właśnie w tym dniu zawsze miałam ustalane USG. Z tym, że przy clo, więc może to jest różnica:confused2:nie wiem.:sorry:

Sony, ach Ci faceci, nie ma ich nie dobrze, są jeszcze gorzej....:-) no albo raczej na odwrót:-D
 
reklama
Do góry