reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fera szperałam juz trochę w internecie, ile ludzi tyle opinii, ale ja bardziej wierze Wam niż innym opiniom. Zaliczyłam kilku wspaniałych lekarzy z super opiniami a w sumie żaden nic dobrego dla mnie zrobił tylko albo spartolił zabieg albo naciągnął na kasę, mniejszą lub większą:-( Cholewa ma niby dobrą opinię , ale nie wyczytałam nic jeśli chodzi o prowadzenie leczenia endo lub laparo.
Wiecie może jak długo czeka się na zabieg laparo? czytałam tez na stronie Provity o laparoskopii przez pochwowej ale chyba się na nią nie załapię bo nie można miec zabiegów na jamie brzusznej a ja jestem już cieta.
 
reklama
Giza ja za granica wiec tez nie pomoge niestety :-(

Tere fere ale fajnie, kurcze, tez sie zastanawiam czy by sobie nie zrobic jakichs zdjec z brzuchem:tak: A gdzie robicie? w studio? czy w domu? czy gdzie? wiesz??
 
Niestety ja też nic nie wiem by dr Ch leczył endo a i on asystuje przy zabiegach, głownym operatorem jest dr Mańka. Chyba że się coś zmieniło.
 
Kurczę twardy orzech do zgryzienia z tymi lekarzami :sorry:
To teraz poczytam o dr Mańka, ale nie ufam za bardzo stronom takim jak rankginglekarzy,czy dobrylekarz:eek: wole w 100% wasze zdanie. Dzięki za pomoc
My to mamy przechlapane, dość że na wszytsko wpadamy same, same sie leczymy...
Moją endo nikt sie nie chciał zajać a sumie waidomo o niej od 4 lat, tylko IUI i ivf, a przeciez trzeba sprawdzic czy nie ma nic w srodku co blokuje implantacje:eek: szkoda ze zawsze jestem madra po fakcie:-(
 
Kachna za AMH zaplacilam 110 zł w łódzkiej gamecie a na obniżenie TSH biorę eurythox 25 raz dziennie. Dopiero kilka dni ale podobno szybko się zbija, po nowym roku zaraz skontroluję jak spada.
 
reklama
Giza ja czekała kilka dni jakoś, ale moja koleżanka też Madurowiczu czekała prawie miesiąc.

Gatto w studiu na 100%, sama stylizowałam nie raz dziewczyny do takich zdjęć i modelki, więc wiem jak to wygląda i chcę w studiu. Ja jestem raczej zgrywus i chyba będę chciała fotki na wesoło, ale zobaczymy. Parę takich poważnych też trza zrobić:-D
Daj maila to wyślę Ci 2-3 fotki mojego kumpla fotografa, stylizowane (to mocne słowo, bo stylizacje to były na halloween, czy do sesji) przeze mnie;-) Zaraz się natchniesz i polecisz na ciążosesję...hihihihih
 
Do góry