reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

To teraz myśle na powrotem do Provity choć nie byłam zbytnio zadowolona z podejścia dr Gretki, a kogo byście polecały z Provity jeśli chodzio leczenie endo i wykonanie laparoskopii?
Sony piszesz o dr. Ch-ale w końcu u niego nie zostałaś
Na inseminacyjnym jeszcze padlo haslo Antrum dr. Horak.
Wiem na pewno że nie wykonam ivf bez laparoskopii lub leczenia endo, bo 14000 zł które wydałam i które znowu mam wydac moga się okazac wyrzucone w bloto, szkoda że na wszytsko musze wpadac sama, że nikt nie chce mi pomóc:-(

Jak tylko podejmę decyzję to dzwonie i się umawiam na początek roku i działam;-)
 
reklama
Nie jestem w Provicie bo przeważyło dofinansowanie przez fundację. Leczyłam się wcześniej u dr Ch i powiem ci że nie miałam problemu, tzn. na wszystkie moje pytania odpowiadał itd. No jak widać efektu nie miałam, ale polecały mi go moje lekarki ginekolog. Ciężko jest mi powiedzieć do kogo masz iść. Co do dr Horaka to nie miałam z nim styczności, ale wiele osób go poleca. No i pracuje w Bytomiu na batorego gdzie robią laparoskopię, z tego co pamiętam to jest ordynatorem.
 
Dzięki Sony za informacje, wybiorę chyba spomiędzy tych dwóch lekarzy, chyba że któraś z Was jeszcze mi kogoś poleci
 
Możesz jeszcze zadzwonić do Gyncentrum i zapytać o darmowe krótkie wizyty. Umówić się i zapytać lekarza co by zrobił. Szkoda że masz tak daleko.
 
GnizaS u mojego męża to z wynikami jest różnie zależy gdzie je robił ale ostatnie robione w Invimedzie : ruchliwość A-5, B-55 ogólna liczba plemników 382.500.000 ale tylko 2% prawidłowych. Mogłabyś mi napisać co bierzesz na obniżenie TSH ? Ja mogę polecić tylko lekarzy ze szpitala na Polnej w Poznaniu, ja robiłam na NFZ.
 
Hejka!
Ale dzisiaj żywo, fajnie!:-)

Giza, ty to masz pecha chyba do lekarzy. Chociaż w sumie jest nie wiele lekarzy, którzy sensownie zajmują się endo. Na razie nie martw się na zapas, bo może wcale nie masz jakiegoś wysokiego stopnia, albo może nawet wcale...

Gatto
kupiłam zestaw do manicure hihihihihihi i jeszcze szczoteczki do dziąseł i ząbków, i szczoteczkę do kudełków:-)no i jedną butelkę na razie:-)
 
Hej!
Giza ja jestem z okolic Szczecina, to nie pomogę :-( mogę tylko powiedzieć, że ja bym była za laparo. Sprawdzą dokładnie co masz w środku, usuną nawet małe ogniska endo a później od razu do dzieła ;-)
Sony ja tam bym się cieszyłą jak głupia z takiego prezentu świątecznego :tak:

Nawet sobie nie wyobrażacie jaki miałąm beznadziejny weekend.... w piątek zepsułam laptopa ze wszystkimi projektami(łącznie z tym który robie obecnie), przez własną głupotę (albo karta graficzna, albo płyta główna). A w sobotę rypnęłam w krawężnik i mam do wymiany felgę i wachacz :-( Wkurzyłam się na maxa!!!! właśnie teraz jak każda złotóweczka się przyda, bo zabieg to trzeba wydać ok 1tys zł :no::no::wściekła/y::wściekła/y:
 
Liju, no to miałaś weekend niewesoły. Ja tylko złapałam doła, ale już się podleczyłem z niego, choć i tak jestem jeszcze w czarnej dupie. ALe nie martw się może nowy tydzień przyniesie lepsze dni...;-);-)
 
Chyba dziewczyny podjęlam decyzję że skieruję się znowu do provity i może uda się zrobic laparo na nfz.
Myśle jeszcze nad wyborem lekarza, na razie na pierwszym miejscu jest dr Ch.
Wiem że juz pytałam ale jeszcze raz:-) Po za Sony, czy któras z Was leczyła endo lub robiła laparo w Provicie?
 
reklama
Giza ja niestety tylko Łódz, Madurowicz na NFZ. :confused: Ale może wstukaj Provita opinie... chociaż endo i laparo to rzecz jedna z wielu specjalizacji tej kliniki, więc nie wiadomo, czy będzie coś o tym.





Właśnie gadałam z moim fotografem, który ma mi robić fotki w styczniu. Śmiał się, że ma fajne, śmieszne pomysły wyjątkowe dla mnie, bo nikt inny pewnie nie zgodziłby się na takie zdjęcia...hihihihihi:-D:-D:-D
Ale jestem ciekawa!:-)
 
Do góry