reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

liju :-) no właśnie pregnyl to już wycofali jak ja robiłam IUI. Też już nie było nigdzie. Moja ginka miała jakieś zapasy nakupione i to mnie uratowało.
 
reklama
Gatto powodzenia!!!!!
Ja dziewczynki natomiast zapisałam się na zabieg usunięcia żylaków na 25.11 oj ja głupia, chyba nie wiem co robię. Pytałam lekarza czy nie przesunąć po ciąży, ale stwierdził że wtedy będzie jeszcze gorzej.
No i jeszcze smutna wiadomość, zmarł mój lekarz który mnie operował (laparoscopia w lutym):-(
 
Dzieki dziewczynki, napisze jak bede mogla.
Tere fere mozesz zajrzec na 30tki jutro wieczorem, to moze dam rade napisac do ktorejsc smsa i napisza posta.
 
Sony, dobrze że zrobisz porządek z żylakami, to na prawdę pikuś, nic się nie przejmuj. 3-4 dni i wychodzisz do domu, chyba że masz malutkie to nawet tego samego dnia się wychodzi. To teraz zabieg kosmetyczny;-) A lekarz na co umarł? CO się stało?

Gatto okej zajrzę na pewno. Powodzonka Stara!:blink:

Ja dziś byłam u ginki, potwierdziła pindolka, Timek waży już 400gramów, a stópkę ma 3,5cm :-) big foot:-) wszystko jest oki, tylko jakby za mało wypełniony żołądeczek, ale za chwilę wziął dwa łyczki wód i było ok. Jednak troszkę mnie to zastanawia, bo drugi lekarz zwrócił również uwagę na to samo. Oboje powiedzieli, że to nic, a jednak oko na tym zawiesili. Wiecie coś o tym? Może coś w necie znajdę.
 
Gatto- nie piszę zbyt często,ale pamiętam o Twoim zabiegu i bardzo mocno trzymam kciuki, mam nadzieję,że jesteś już po i sobie wypoczywasz.

tere fere- Tymek już jest duży:szok: no ,ale ty już jesteś w 22 tygodniu a ja ciągle myślę,że to dopiero początek, czas szybko gna..zobaczysz jak teraz będzie rósł, waga będzie coraz większa,bo jest już ładnie ukształtowany tylko nabiera tłuszczyku;) A jak Twój brzuszek?Urósł już troszeczkę?

Sony Sony - kochana a ty na jakim etapie przygotowań jesteś?czasami wchodzę na forum IVF sprawdzam,ale rzadko...jest mi smutno,że nie udało się olamakota- to moja koleżanka, uważam że to niesprawiedliwe,bo ona jest osobą która zasługiwała na to w 100% i wszystko pięknie jej szło a na końcu klops-dołują mnie takie informacje:( Za Ciebie też mocno 3mam kciuki i bardzo mocno kibicuję!!!
 
hej, ja tylko tak na szybko, u nas wszystko ok. Napisze wiecej jak bede juz w domu. Ciaooooooo i pozdrawiam!!
 
Gato pisz zaraz jak wrócisz jak tam ci poszło.
Gieniuś jak na razie nic nie robię, tzn. w 2 d.c. mam zrobić badania hormonalne, potem 6 grudnia mam wizytę u lekarza. Będę miała długi protokół.
Tere Fere właśnie, obiecałaś zdjęcia brzuszka!!!!!!!!!
A co z resztą kobitek, zapadły w sen zimowy???
 
reklama
hej dziewczęta ,zaglądam do was czasem i podczytuję ale jakoś nie mam weny do pisania
u nas wszystko dobrze , za 5 dni Lena skończy roczek a dwa tygodnie później Kuba 3 lata i powoli planuję imprezkę dla nich przez co nie mogę się z moim dogadać bo ja chce w sobote zrobić dla znajomych z dziećmi a w niedziele dla rodziny a mój broni rodziny jak ognia że nie będą resztek jedli :szok:
ech szkoda gadać
 
Do góry