reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniek, a czy można ustrzec się od cukrzycy w ciąży? Czegoś nie jeść np.?

Ja dziś rano poleciała do mamy zanieść wiązankę i zapalić znicz, a raczej po prostu ją odwiedzić. Teraz u nas pada deszcz, jest dość nieprzyjemnie. Szkoda, bo zawsze o 21ej idę jeszcze raz do mamy. Wtedy nikogo już nie ma, jest ciepło od zniczy, przyjemnie i pięknie. Może jeszcze przestanie padać.

Hej Gatto, nieźle zapieprza nam ten suwak co?
 
reklama
Tere fere nooooooooooo!! Sama sie nieraz gubie ktory to tydzien u mnie:-D:-D Jutro ja ide na krzywa cukrowa, juz sie boje!
Niestety chyba nie mozna miec wplywu na ta cholerna cukrzyca ciazowa, generalnie to chyba predyspozycje sa, ale nie wiem na pewno:-(
 
A mi dzisiaj o 2:30 w nocy zaczęła się owulacja z lewego jajnika no i musiałam męża obudzić żeby wziął się do roboty mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki.:-)
 
Gatto, to ja pewnie też teraz dostanę na krzywą, bleeee...:oo2::oo2::oo2: mówią żeby wziąć sobie cytrynę i po wypiciu tego syfu polizać. Zobacz może pomoże.

Kachna dobra jesteś gigantka...:-D chłop pewnie zdziwiony z deka...:oo::oo::oo: Jeszcze jak doskonale wiesz o której dokładnie i z którego jaja...:wink::wink::wink: hehehehe

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Kachna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tere fere
wlasnie wiem o cytrynie to sobie wezme. Najbardziej sie boje, ze po tym ulepku bede musiala czekac jeszcze 2 godziny na pobranie krwi, bo mam tez ta druga chyba:eek:
 
A no to jest strata czasu. Ja mam laboratorium koło pracy to jakby co, wejdę na pobranie, łyknę dziadostwo, polecę do pracki na ploty i przyjdę kiedy mi będą kazali.;-)
 
Ja mam zawsze bardzo duży ból z tego jajnika, z którego mam owulację, tak duży że nawet w nocy potrafi mnie obudzić nie da się tego przeoczyć. Mam pewność bo we wtorek byłam u mojej lekarki i zrobiła mi usg i był ładny pęcherzyk na lewym jajniku tak, że wszystko się zgadza. Oby tylko się udało.
 
Kachna ja też miałam teraz taki ból brzucha, że zasnąć nie mogłam. Nie sprawdzam tego teraz na usg bo i tak chłopka nie ma to po co. Wcześniej przed kliniką nie zauważałam tego. Nawet jakoś specjalnie nie wyliczałam dni płodnych, po prostu, co ma być to będzie:)) Ale teraz to już specjalistka jestem. hehe. Normalnie każdy cykl jest tak obserwowany, że niczego nie da się przeoczyć. :-)
 
reklama
A no to jest strata czasu. Ja mam laboratorium koło pracy to jakby co, wejdę na pobranie, łyknę dziadostwo, polecę do pracki na ploty i przyjdę kiedy mi będą kazali.;-)
nie wolno, musisz siedziec na tylku, nie lizac cytryny, nie pic wody i nie sikac i ruszac sie wolno, bardzo wolno. Ulepek slodki jak diabli, ale da sie wypic. Wez sobie ksiazke bo 2,5 godziny z glowy!
 
Do góry