reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Tak tak Sony pisałaś o nowej klinice i dofinansowaniu... Na pewno Ci się uda.

A brzuszek rośnie, dokładnie od wczoraj. Jakoś dziwnie. Wczoraj jeszcze za bardzo nie miałam, a dziś chyba ze dwa razy urósł. Może Tymek przenurkował inaczej, bo był na ostatnim USG poprzecznie, plecami do góry, głowa pod jednym bokiem, nogi pod drugim bokiem. Za jakiś tydzień dwa wstawię fotkę, bo już będzie na pewno widać.
 
Gieniuś mam jeszcze pytanie czy winiki z krwi na Celiakie a dokładnie p/c IgA i IgG p. transglutaminazie tkankowej jeśli wyszły ujemne to mogę spokojnie wykluczyć celiakie??
 
Hej babeczki!

Czemu tutaj tak cichutko?:-(
Jak tam kochane staraczki? Gwałcicie mężów?:-);-):-);-):-) Tak już z miłości bez spinki pośladków?


Od 3 dni Tymon jest niegrzeczny;-) cały czas rozrabia. W dzień co godzinę się wierci, w nocy też się budzę, a On harcuje...:-)
Mówiłam mojemu małżonkowi, żeby na Niego nakrzyczał :tak:ale nie chciał....hihihihihihihihihi
W sobotę miałam niezły bałagan w domu. Robotnicy kończyli remont, oczywiście nie skończyli. Wyszli o 15.30 a o 16.00 zaczęli schodzić się goście, bo były urodziny mężulka. Miałam gotowy tylko bigos, schaby smażyłam w trakcie posiadówki i sałatki też kroiłam. Mój szybko sprzątał. Oczywiście tylko pobieżnie podłogę, resztę kurzy wytarli goście. Ale było wesoło!:-D


Piszcie co tam słychać. Ja niedziela, obiadek, spacer, może kino.
 
dziś w pracy poryczałam się. przyszła jedna dziewucha i chwaliła się że jest w ciąży i chamsko dopytywa kiedy "wkońcu ja się zabiorę za dzidziusia, a może nie mogę hihi to ona wytłumaczy mi jak to się robi" :( noż k...a rozszarpała bym.. powiedźxie skąd biorą się takie idiotki
wczoraj dostałam @, w środę mam monitoring.
na poprawę humoru mąż zabiera mnie dziś do kina i na zakupy
 
Czesc dziewczynki

liju no zesz k...co za brak taktu, niewychowane ciele! Nie przejmuj sie! przyjdzie kolej i na ciebie, wierze w to!

Gieniek trzymaj sie tam!!!! Kurcze nie jest latwo z blizniakami...ale potem za to bedziesz podwojnie biegac, jak nie za jednym, to za drugim :tak:

Tere fere moja tez daje czadu, nie patrzy na godzine, a najlepsze, ze kopie w najlepsze jak my bysmy sie chcieli poprzytulac i ja sie nie moge skoncentrowac:-D;-)

Ja ostatnio nerwowa, za tydzien operacja i juz sram po gaciach pomalu:-(
 
Liju, powiedz takiej idiotce, że nie możesz mieć dzieci, albo że nienawidzisz dzieci i nie zamierzasz ich nigdy mieć...:growl: Ja tak odpowiadałam i zamykałam tym komuś papę.:crazy: Zazwyczaj jest komuś głupio i przeprasza, więcej tego tematu nie porusza.:errr:
A na co idziesz do kina? Ja mam cały czas chęć na Obławę, ale chyba na chęci się skończy:sorry2:, bo teraz mam dużo pracki, kończę zwykle po 19ej, potem wszystkich świętych, a w piątek jadę do Krakowa na zwiedzanie.:-)


Gatto
Wybraliście w końcu imię dla swojej księżniczk? Czy pozostaje jeszcze Bezimienna Pretty Women?
Kurka, mnie podczas sexowania nie kopie na razie, ale rzeczywiście to muszą być jaja! Rozpraszające. To jakby bzykać się na oczach dziecka...:baffled:

Już za tydzień ta operacja? Ale szybko zleciało. Wcale się nie dziwę, że srasz po gaciach, ale nie martw się bo lekarze wiedzą co robią... a będziesz miała z bańki.
 
Sony- powiem Ci,że z tą celiakią to dziwna sprawa u mnie badanie z krwi też ją wykluczyło a mimo wszystko na USG widać,że ją mam. Teraz też to ie potwierdziło apropos złego wchłaniania witamin,więc już sama nie wiem jakaś okropna przypadłość:-(Może my mamy coś innego?sama nie wiem...
Gatto- jakoś się trzymam, moje dzieci są coraz większe Laura waży 1400 g a Gabriel 1500 g z moim omdleniami już lepiej, dzisiaj miałam ponowne badanie glukozy-trzymaj kciuki,żeby mi nie wyszła ta okropna cukrzyca ciążowa:( A ty się stresujesz przed zabiegiem to zrozumiałe,ale wszystko będzie dobrze-obiecuję Ci!
Liju- mam ochotę nakopać tej lasce od Ciebie z pracy, jakaś totalna prostaczka, bądź ponad tym ,bo takie osoby czerpią energię z tego,że kogoś zranią. Powiedz jej,że nie zamierzasz się przed nikim tłumaczyć,bo to Twoja sprawa i nie życzysz sobie takich pytań i rad. 3mam kciuki za monitoring oby wszystko poszło dobrze w tym cyklu:tak:
Tere Fere- niezły rozrabiaka z Tymka, to już ten tydzień,że zaczyna Ci się bonanza-od teraz ruchów będzie coraz więcej
 
Cześć dziewczyny!:-) Staram się o fasolkę od kwietnia 2012roku:no: . Od końca maja brzuch mnie tak bolał że zwijałam się z bólu. To nie był ciągły ból tylko ataki co godzinę.Również podczas "przytulania" z M bolało nie miłosiernie więc odpuściliśmy. Po kilku dniach poszłam do szpitala Gin-Położ. Po badaniu dowiedziałam się że mam torbiel endometrialną jajnika lewego o średnicy 4cm. Od razu zostawili mnie w szpitalu i położyli na oddział, 2 dni później usunęli mi go laparoskopowo z czym podczas zabiegu ten torbiel im się rozlał.:wściekła/y: Kilka dni po pobycie w szpitalu i dodatkowych badaniach okazało się że w moim prawym jajowodzie po operacji utworzył się ropień.:confused: Ustalili mi kolejny termin operacji, tym razem chcieli otwierać mi brzuch :/:no: Termin operacji ustalili mi na 28sierpnia. Podczas badań przed przyjęciem na oddział okazało się że po antybiotykach przepisanych przez lekarza ropień się wchłonął:-). Lekarz mi powiedział żebym lepiej teraz się starała o dzidziusia po później może być za późno że mogę się obudzić z ręka w nocniku i że mogę mieć problem z zajściem w ciąże. I faktycznie ciężko jest:-( Każde nadejście @ jest moją osobistą porażką:-(Pozdrowienia dla wszystkich Endostaranek i Endomam którym się udało!:-D
 
reklama
hej.dziękuję za dobre słowa! wczoraj koleżanka z pokoju wywaliła JĄ wkońcu (tylko ona jest wtajemniczona w sprawę) i na pocieszenie przyniosła pysznego tosta ;-) a mężuś po południu cudownie poprawił mi humorek. były zakupy (ja się obkupiłam pierdołami a on bez zimowych butów został :confused:) a w kinie tym razem byliśmy na Bondzie. opinie po seansie były różne ale nam się podobało
gatto kochanie rozumiem że się denerwujesz, ale wszystko będzie dobrze. już my się o to postaramy ;-) hmmm terefere dobrze napisała brykające dziecko w czasie przytulanek to jak podglądanie :-D
gieniek daj znać jak dostaniesz wyniki! oczywiście kciuki trzymamy
Sony gatuluję!!!! a co Emek na to?
terefere wczoraj z koleżanką stwierdziłyśmy że będę odpowiadać, że moja macica to MOJA sprawa i proszę o nie zaglądanie mi w gacie :-D fajnie że Tymonek tak bryka, to znaczy że zdrowy. a jeszcze niedawno nie mogłaś doczekać się pierwszego kopniaczka
Oleczkaa witamy! co za konowały cię operowały?! no i dobrze że nie byłaś cięta. to prawda że po laparo najlepiej zajść w ciążę (do 6 miesięcy), wtedy organizm jest wyczyszczony i powinno łatwiej pójść (choć różnie to bywa). rozgość się i napisz coś o sobie :tak:
 
Do góry