reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniuś, ja już miesiąc czuje Tymka jak się wierci,:-) teraz tylko był bardzo niegrzeczny:tak:. Choć wczoraj nad wyraz był spokojny, nawet wieczorem się nie kręcił.:tak:

Oleczka, witam i staraj się w naszym towarzystwie. Powodzonka.



Tym czasem Ahoy, lecę do pracki.:-)
 
reklama
Sony, gdzie Ty na forach siedzisz, ja Cię nie widzę gałganie jeden:-D

Ja miałam dziś kiepski dzień.:crazy: W pracy mało gramotna zmiana i wszystko na mojej głowie.:wściekła/y: Wracając do domu kot przebiegł mi drogę, nie wierzę w te dyrdymały akurat:szok:. Po czym samochód oblał mnie błotem z kałuży, pod domem zorientowałam się, że nie mam kluczy, zostawiłam w pracy:angry:, zapierdzielam z powrotem, wysypałam bułki i w myślałam że się po prostu popłaczę z nerwów:growl:. Chyba zacznę wierzyć w te sierściuchy!:oo2:
Fak!!
 
:-D a to dobre, ależ kobieto miałaś zwariowany dzień. Ja dziś mam humorek, ponabijałam się trochę z moich lekarzy i z facetów. Ależ mam dzisiaj ochotę na ........ normalnie chyba owulacja mnie czeka:)) Szkoda tylko że chłopka pod ręką nie ma. Już dziś się śmiałam że z roboty jakiego wytargam:))))
 
Hehehehe, no możesz wytargać byleby dobre geny miał. Najpierw zapytaj...hihihihihi:-D


Ja na odwrót, co chwilę siedzę i płaczę, albo się wnerwiam.:-( Już mam dość tego tygodnia. Kiepsko się zaczął od soboty właściwie i ciągle coś nie tak. Ze swoim też mam spięcia. W zasadzie nie kłócimy się, ale ciągle coś wywlekamy. On ma dużo na głowie, ja nie mogę mu pomóc i tak jakoś ciężko. Niech minie szybko ten pierdzielony listopad, bo dziecko nerwowe będzie. Nie wiem czy już pisałam.. Dużo mówi się o tym ,że nie można się w ciąży denerwować, bo dziecko czuje.:no: Ok. Rozumiem, ale sama to przeżyłam na własnej skórze. Śpię sobie i śni mi się jakiś koszmar typu, że ktoś mnie goni, ja upadam, nie mogę wstać i takie tam. Budzę się nagle w nocy, tętno chyba z 200,:szok: a mały tak kopał i się wiercił, że szok. Nie mogłam go uspokoić głaskaniem po brzuchu do póki tętno mi nie opadło i minęło kilka minut. Niezłe jaja! Z resztą jak się czymś wnerwię i aż czuję że zaraz eksploduję to jest to samo. Szkoda mi tego małego bezbronnego niuśka.:zawstydzona/y: Głupia jestem, że się denerwuję, ale czasem nie mam na to wpływu... :baffled:
 
Tere ja też się łatwo denerwuję, może melisę zaczniesz pić??
Normalnie mi bebzon zaraz rozwali a gluty lecą, że ho ho. Czy to możliwe że owulacja, pewnie tak bo to 13 d.c. ale czy mi sie e jutro nogi rozkładać przed ginem żeby to sprawdzić- to chyba niee. Muszę mysleć pozytywnie i skoro są objawy to owulka też:) Jeny ból jak przed okresem.
 
Sony, chyba zacznę pić tą melisę Kochana:tak:. Ale jak to zwykle bywa, wszystkie problemy są mniejsze, gdy się je prześpi.
No i dziś mi lepiej. Choć dopiero wybieram się do pracy więc wszystko może się zdarzyć:sorry:. Ale dziś jest fajna zmiana i fajne klientki zapisane :tak:, nie wiem jak tylko dzień się skończy, bo jest ostatni, a jutro wolne, więc muszę zrobić wypłaty dziewczynom, wrócę pewnie koło 20ej, a jeszcze czeka mnie sprzątanie w domu, bo robotnicy kończą jakieś duperele i będą gruz wynosić, więc nabrudzą łobuzy. :rolleyes2:
Dzięki Stara, że mnie tu wysłu****esz...:rolleyes:

A z Tobą, to myślę, że może być to owulka, tak jak pisałaś, szkoda że chłopa nie ma w domu.
 
Dziewczyny życzę Wam miłego Dnia! Mimo,że dzisiaj Święto Zmarłych to również okazja do małego relaxu:tak:

Ja mam wyniki cukru-niestety mam cukrzycę:-:)-:)-(
 
reklama
Kochana Gieniek dzis jest Dzien Wszystkich Swietych wiec to dzien radosny, tak jakbysmy wszyscy mieli imieniny:tak: i niestety jest mylnie swietowany:-(A jutro jest Dzien Zmarlych:tak:

Bardzo mi przykro z powodu tej cukrzycy, cholerka, bedziesz musiala uwazac na to co jesz:-( ale generalnie po ciazy potem przechodzi tak samo szybko jak przyszlo, wiec uszy do gory!!

Milego dnia dziewczynki!
 
Do góry