reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hej już odpisuję. :(
Pęcherzyk musiał pęknąć zaraz w niedzielę, bo w poniedziałek już na usg go nie było. No ale tak się porobiło że zbliżenia w niedzielę nie było, bo jak to stwierdził na zawołanie nie potrafi. Dupa zbita i tyle. Ostatnie przytulanka były w sobotę wieczorem.
Byłam też na wizycie u gastrologa i stwierdziła że raczej celiaki nie mam. Jakieś badania z krwi za 50 zł mam zrobić. Mam przewlekły stan jelit i to od tego te rewolucje. 6 miesięcy muszę brać tabletki.
 
reklama
Hej już odpisuję. :(
Pęcherzyk musiał pęknąć zaraz w niedzielę, bo w poniedziałek już na usg go nie było. No ale tak się porobiło że zbliżenia w niedzielę nie było, bo jak to stwierdził na zawołanie nie potrafi. Dupa zbita i tyle. Ostatnie przytulanka były w sobotę wieczorem.
no zesz kur.....:wściekła/y::wściekła/y:nic, miejmy nadzieje, ze te z soboty trafily!!
 
Liju, no to działaj, mnie też lekarz powiedział, że właściwie jestem wyczyszczona ze wszystkiego i jest zielone światło, tylko ja jeszcze dostałam leczenie, ale to tak pro forma. Powodzenia!:-)


Sony kurde, jak to na zawołanie nie potrafi:wściekła/y:, a może nie chce mieć dziecka po prostu,:angry: bo już trochę przesadza. To Twoje kombinacje z wizytami i USG poszły na marne?! Ale może jednak jakiś plemnisior przeżył silny i dotarł w niedzielę do jajka... w końcu owulacja trwa około 12 godzin, mogliście jeszcze w poniedziałek dorabiać dzieciaka:tak:

Trzymam kciuki&&&:tak:
 
hej Tere fere u mni w porzadku, czuje sie super i szkoda, ze ludzka ciaza nie trwa tyle co sloni, bo ja bym byla za. Siedze sobie w domu, placa mi, a ja sie obijam:-DGeneralnie nawet nie mam na razie stresa przed ta operacja, ale pewni bede srala po gaciach jak sie bedzie zblizac. Gattino dokazuje, coraz czesciej i wyrazniej go czuje i jest to super uczucie. Tak poza tym to tyle :) Nie wchodzisz juz na 30tki??
 
reklama
sony terefere ma racje, może z soboty przetrwały, a wtedy będzie dziewczynka, bo podobno dziewczynkowe plemniczki są silniejsze :-D a chłopa następnym razem kopnij w głupi zad (przepraszam za szczerośc). jak mój mi taki tekst walnął to miał prze....y cały tydzień ;-)
gatto jak fajnie że już czujesz gattino. to musi byc wspaniałe uczucie. a zabiegiem sie nie martw, my nerwy bierzemy na siebie :-)
terefere a ty już czujesz maluszka?
właśnie zamierzam intensywnie wziąśc się za mojego P. skoro ja muszę ciepiec, bo mnie kroja i zagladaja co chwilke miedzy nogi to on tez musi sie trochw wysilic ;-)
przepraszam głupi mam dzis humor, chyba po tabsach przeciwbolowych :laugh2:
 
Do góry