reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Gatto, masz po prostu przeczucie, że wszystko pójdzie jak z płatka co do operacji;-)
.
A ja to jestem jakaś trefna, albo moje dziecię jakieś leniwe:eek:, nie wiem po kim. Nic nie czuję.:baffled: Nawet się niepokoję.
A na 30tki tylko zaglądam raz na jakiś czas, ale się nie odzywam. Nie nadążam po prostu, tyle tam wpisów.;-) Fajne dziewczyny, ale chyba tam dla mnie za tłoczno. Na pewno dam jeszcze jakieś znaki na 30tkach:-)

Jednak teraz mam taki zawrót głowy, że dziękuję Bogu, że nie muszę siedzieć na zwolnieniu. Rano gotuję obiad, wpuszczam robotników, na 9-10.00 idę do pracy, kończę o 19.30 i jadę do castoramy itp, potem wracam do chałupy i sprzątam potworny kurz po wykłuwaniu ścian,jak kończę jest koło 21-22.00. Ufff... zmęczyłam się nawet jak pisałam to wszystko. Jednak ja lubię takie życie i nie wiem jak to będzie jak po porodzie będę udupiona. hehehe:-D

No Sony, Liju ma rację co do dziewczynkowych plemnisiorów. Uczyłam się tego na wykładach z genetyki.;-)

Liju, tak jak pisałam wyżej mam w brzuchu jakiegoś leniwca:shocked2:, albo ja mam znieczulicę,:eek: ale jak mówi moja najlepsza kumpela, raczej to drugie.:sorry:
 
Tere fere ruchy sie czuje w 5 miesiacu czyli 20 tydzien. Tylko, ze ja jestem chudzina, wiec ginka mi powiedziala, ze moge poczuc wczesniej, bo nie mam tluszczyku, ktory blokuje. Wiec moj Gattino juz dokazuje i lobuzuje;-)
A przeczucia co do operacji nie mam, za to mam ogrooooooooomna nadzieje, ze pojdzie dobrze i tego sie trzymam! :happy:
 
Gatto, będzie ok stara!

A ja chiba:-) wczoraj wieczorem poczułam mojego "Smarka" :szok:, na pewno to nie był bąkuś, bo czułam jak się położyłam na płasko wyraźne rozpychanie jakby łokciem czy nóżką. Tylko 3 razy, ale podjarana byłam na maxa!:-D
 
Dziewczyny to chyba cudownie poczuć ruchy, pewnie nie do opisania.
Gatto za niedługo będziesz po operacji i zapomnisz.
Liju dzięki za pocieszenie, ale takie mam nerwy na mojego chłopa, że nie chce nawet myśleć że mogło się udać. Jest nie do wytrzymania. Nawet największemu wrogowi bym takiego chłopa nie życzyła. Dziś np. był niezadowolony z obiadu...cyt." co jak on ma się najeść jak tu nawet mięsa nie ma, no jak??" A zrobiłam makaron ze szpinakiem i serem topionym. Noż kur.......zawsze mam mięso robić na obiad?? Na prawdę mam ochotę odejść, bo jak kiedyś miałam na to siły i to znosiłam, tak teraz już mi wszystko jedno. Teraz właśnie zamiast sobie miło siedzieć to pojechał na mecz. Tydzień temu w niedzielę też był. :wściekła/y: Wszystko mnie w nim drażni. Nawet sex.:szok::szok:
 
SonySony najwyzszy czas zrobic porzadki w zyciu. Jestes super dziewczyna i nie wierze, ze nie znajdziesz normalnego chlopa z ktorym na raz dwa zaciazysz! Przeciez nie slubowalas mu i zawsze mozesz powiedziec zeby sie wypchal i dal ci swiety spokoj. Ja wiem, ze pragniesz dziecka, ale moze z nim nie mozesz i tyle. Po co sobie marnowac jeszcze reszte zycia??
 
Gatto potrzebuję właśnie takiego kopniaka!!!!! Za kilka dni kończę 30 lat i chyba czas na zmiany, a on tylko swoim zachowaniem zamiast mnie udobruchać to dokłada do ognia. Mówi, że mnie kocha, a tak się zachowuje. Coś jest nie tak.
 
Sony, nastawiaj dupę, ja mogę Ci sprzedać kopa z miłą chęcią, żebyś się obudziła:wściekła/y:. Dobra dziewczyna:tak: jesteś, a On po Tobie jeździ i nie szanuje! Dawaj adres, pojadę tam do Zabrza i skopię Ci dupala!:angry::angry: Wbijasz się w lata, a gościu zamiast zakładać rodzinę, na mecze jeździ i marudzi przy obiedzie. Trzeba było rzucić w niego talerzem i powiedzieć, że to On może coś ugotować, a Ty z chęcią pójdziesz z koleżankami na shopping.

Pomyśl jak długo zamierzasz na niego czekać w domu,:-( On tam a Ty tu, jeśli teraz nie masz w nim oparcia,:sorry2: co będzie jak na prawdę zajdziesz i będziesz musiała leżeć, albo jak już będzie dzidziuś, to co On Ci pomoże?:confused:
Niunia obudź się kobito! Nie jeden facet chciałby taką opiekuńczą kobitę, co w domu ogarnie, obiadek ugotuje i jeszcze jest taka kochana jak Ty. A sexowanie też jest ważne.;-) Wyobrażasz sobie do końca życia mieć tylko jego w łóżku skoro jest różnie?


Idę na imprezkę. Powiem dziś moim przyjaciołom o ciąży. Pewnie się zdziwią, bo byliśmy razem na wakacjach i nie kapnęli. He he he, powiem Wam jak wrócę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry