reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

SonySony, prawda jest taka, ze my was nie znamy jako pary, ale widac z twoich postow, ze nie idzie cos. Ja sobie nie wyobrazam miec faceta, coby nie pomogl, nie powiedzial dobrego slowa. Kurcze....ja tez zylam przez rok na odleglosc, ale to nie mialo sensu i moj to widzial, dlatego jak szybko to bylo mozliwe ja sie przenioslam tutaj. Ale mam w nim mega wsparcie, stracilismy pierwsza fasolke i plakal wraz ze mna, siedzial na pogotowiu do 2 w nocy mimo, ze o 7 musial wstac do pracy. Owszem czasem pomarudzi jak kazdy czlowiek, ale nigdy, przenigdy mi nie powiedzial zlego slowa.
Tak jak pisala Tere fere, co bedzie jak faktycznie zaciazysz a ten wypnie na ciebie tylek i bedziesz go jeszcze musiala po sadach ciagac, zeby alimenty placil! Nie mecz sie dziewczyno, a zobaczysz jaki kamien ci spadnie z serca jak go wyslesz w diably!

Tere fere na pewno ktos ci powie, ze sie domyslal, zobaczysz!!
 
reklama
Sony ja jeszcze dodam coś innego. A może tak długo się staracie o dzidzię, świadomosc niudanych prób i ciągłych porazek oddala Was od siebie. Może rzeczywiście kocha, ale jak jesteście razem, jakoś bardziej się dołujecie, wkurzacie nawzajem.
Kochana dobrze się zastanów i porozmawiaj z nim szczerze. decyzje są dwie albo składacie jakoś wspólne życie albo się roztajecie. może to brutalne, ale czasami miłosc przestaje wystarczac. a po co się męczyc, ranic i marnowac swój czas....
jakakolwiek będzie twoja decyzja jesteśmy z tobą!!!!
 
sonysony uważam tak samo jak liju porozmawiaj szczerze ze swoim facetem, że potrzebujesz żeby okazywał ci uczucia a nie tylko mówił, że cię kocha o miłości świadczą czyny a nie słowa. A może on tam ma kogoś innego?
 
Sony, heheheheh ale mam nadzieję, że coś dotarło....:-D robiłam to ciasto, jest zajebiste! mmmmmmnnnniiiiiaaaaammmm:tak:

Gatto, ciągle ktoś tak gada, bez sensu to gadanie. Nikt nic nie wie, wszyscy zaskoczeni, ale pózniej gadka: domyślałam się. Pytam dlaczego? No bo tak inaczej Ci z oczu patrzy. Bez sensu.

A przyjaciele byli w szoku!:szok: Powiedziałam im, a oni dopiero zaczęli składać jakieś fakty. A to że tyle nie piłam (a ja i tak zamawiałam drinki osobno alkoholfree:-)), a to że jakoś nie byłam taka chętna na imprezy, dyskoteki, a to że przestałam na fitness chodzić, że niby chora, albo coś tam... Tylko dziwią, że nic nie widać. Ale nie ubieram się jakoś w obcisłe ciuchy, a bębenek mam bardzo niepozorny. No i wszyscy bardzo się ucieszyli! Oczywiście życzyli mi chłopaka i cały czas za to pili...! Hehehehe:-D


W pracy wszyscy obstawiają, no i jakieś 20 osób mi mówi, że na 100% chłopak, a dwie, że dziewczyna. No taka jestem ciekawa... Kurczę.:confused:
 
Cześć laseczki!:)

Gatto- nie bój się operacji, wszystko będzie dobrze, wiem,że łatwo się mówi,ale na pewno będzie dobrze, jaki rodzaj znieczulenia dostaniesz?
SonySony- pamiętaj nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło, wydaje mi się,że tam u góry ktoś czuwa nad Tobą i właśnie z tego powodu,że facet jest nieodpowiedni nie wychodzą Wam starania,żeby Cię uchronić. Z tego,co piszesz to on jest już przyzwyczajony do swojego trybu życia daleko od Ciebie i ciężko Ci będzie go zmienić a dziecko potrzebuje taty na miejscu, ty też go potrzebujesz tutaj... weź zrób sobie rachunek ZA i PRZECIW,no i podejmuj kochana decyzję,bo tak jak reszta uważam,ze jesteś Wspaniałą Dziewczyną!!
Tere fere- mówisz,że jeszcze nie widać u Ciebie brzuszka? Oj u mnie wręcz przeciwnie niestety:-( a teraz wybierasz się na USG połówkowe na pewno? Wtedy poznasz płeć:tak: U mnie wszyscy obstawiali 2 chłopców, teściom się nawet śniło dwóch małych chłopców a tu taka niespodzianka. Dzisiaj idę na USG,bo już nie dam rady dłużej czekać, wyobraź sobie,że ostatnie miałam w 20 tygodniu a następne przewidziane dopiero w 28-32, więc idę prywatnie.
Liju-jak się czujesz po zabiegu?

Miliaa- no odezwij się do nas, MILIAA,MILIAA,MILIAA!!!
 
Gieniek a ja nie wiem jak to znieczulenie sie nazywa, na pewno bedzie totalne.

Tere fere no to u mnie juz brzuszej jest widoczny i ludzie sie po prostu od razu domyslaja. Dodatkowo cycki robia swoja robote. Ale ogolnie mam maly brzuszek.

Wkleje wam tu zdjecie w pidzamie z tamtego tygodnia 19tc.jpg
 
gatto śliczny brzusio :)
terefere nie wiem dlaczego, ale u ciebie obstawiam chłopca :)
Sony jak samopoczucie?
gienek biedna ty musisz dźwigac dwójkę, a taka drobna się wydajesz... u mnie w miarę, wszystko się goi, tylko troszkę czasem zaboli tak jakby lewy jajnik. ale na wypisie mi strasznie nasmarowali... tyłozgięcie macicy, usunięcie torbieli z lewego jajnika i zrostów macicy z prawym... dlatego znów jestem troszkę w dolince. 17.10 mam dostac wyniki histo-pato. i jestem ciekawa co tam znajdę i czy napiszą który stopień endo. w środę jadę na wizytę kontrolną i zdjęcie szwów do mojej ginki. zaobaczymy...
no właśnie mila! gdzie jesteś?
 
Gieniek, no nie widać brzucha, ale cyce oczywiście jak donice! Tobie ma prawo ogromny brzuch wydąć. Nie dość że nosisz 2 miesiące dłużej swoje łobuzy to jeszcze masz ich dwójkę!:-)
No teraz idę na połówkowe za 2 tygodnie. Wiesz, ja chodzę prywatnie i też mam co 2 miesiące. Nie chcą lekarze robić częściej, bo uważają, że nie potrzeba, chociaż nie szkodzi. Ja to bym mogła przy każdej wizycie oglądać mojego małpiszonka. Więc też chodzę do 2 lekarzy na USG. Chodzę też tak z powodu, gdyż miałam nieraz bardzo nieciekawe przygody z omylnością lekarzy. Lekarz też człowiek i wolę mieć opinię 2-óch.

Gatto, ale zajebisty ten Twój brzunio. Taki słodki:-) aż się wzruszyłam. No może za 2 tyg też taki będę miała:tak:

Liju, czyli tak jak 99,9% wszystkich ludzi. Ale będą jaja jak będzie babol:szok::-D Chyba pomyślę, że podmienili w brzuchu...heheheheh
Ja po laparo też miałam kłucia i bardzo długo krwawienie. 2 miesiące, aż byłam taka słaba, że w pracy koło 14ej wymiękałam. Ale to możliwe powikłanie. Stara, zaraz się zagoisz i bierz się za swojego chłopa, gwałć ile wlezie i szybko zaskoczysz. U mnie od razu lekarz powiedział, który stopień endo i na wypisie miałam napisane.
 
reklama
Gatto-jaki słodki brzunio, pamiętam jak też taki miałam,ale mój tak wyglądał w 12 tygodniu,więc ładnie się trzymasz!
tere fere- bardzo dobrze robisz,ja też chodzę do dwóch różnych ginekologów. Jestem bardzo ciekawa,jaka płeć będzie u Ciebie i u Gatto, a co byście chciały?Wiem,że mówi się,że najważniejsze,żeby było zdrowe maleństwo,ale często mamusie preferują bardziej synka lub córeczkę;-)
liju- też mam macicę w tyłozgięciu, zawsze myślałam,że to dlatego tak bardzo boli mnie brzuch podczas @. Nie poddawaj się słonko, rany się zagoją i tak jak piszą dziewczyny zaraz możesz brać się do działania,w sumie chyba najlepiej po oczyszczeniu organizmu z endo.

A teraz zobaczcie,co Wasz Gieniek dźwiga:
Zobacz załącznik 505733
 
Do góry