reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fere winko już kupione i piwko. Ja będę winko sączyć a mój piwko:) W sobotę i tak idziemy na urodziny teścia, więc mój będzie padnięty. Rano przyjeżdża po prawie 24h w autokarze, prześpi się (o ile mu dam spać:)) a potem na urodzinki. Może faktycznie mu nie powiem, że to te dni. Tylko jak mu wytłumaczyć, że w niedzielę rano muszę jechać do szpitala do Gliwic na usg,hmmmm. Już się sama z siebie śmiałam, że powiem że idę do kościoła. Szkoda tylko że zaraz się kapnie, bo ja tam nie chodzeeeeeę.
No i igły i strzykawki do iniekcji s.c. kupiłam. Jestem zwarta i gotowa. Pregnyl w lodówce, tylko czekać na pęcherzyk 20mm lub więcej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć mam pytanie do dziewczyn, które przygotowywały się do in vitro czy oprócz kariotypu robiłyście badanie molekularne i mikromacierze kliniczne?
 
SonySony ale masakra z tą dziewczynką ona zrobiłaby pewnie wszystko, żeby nie być w ciąży a my robimy wszystko i nie możemy zajść
 
Kachna dokładnie tak jest. Mała się puściła raz i już w ciąży. Ja in vitro nie miałam, ale lekarz mnie skierował na badania przygotowując do IVF. Nie mówił nic o tych badaniach co piszesz, tylko kariotypy.
 
Cholerka Sony, co tu wymyślić. W sobotę możesz mu odpuścić, bo jak pregnyl dostajesz w niedziele rano, to wieczorem pękną pęcherzyki, albo w poniedziałek. Może na prawdę powiedz, że idziesz na mszę, bo ostatnio czujesz taką potrzebę. Albo wymyśl coś z koleżanką, czy z kimś z rodziny, że musisz coś pomóc.
 
Tak mnie wzięło z tym winem że już po dwóch lampkach jestem:) Dziś sobie jeszcze zrobiłam paznokietki żelowe:)
Ja się tak rychtuje, a ten.......mój.......znów mnie wkurzy na dzień dobry jak zawsze.
Dziś jeździłam za prezentem dla jego ojca. Kupiłam fajny sweter w TKMaxx, w oko mi wpadło coś jeszcze i kupiłam mojemu. Napisałam mu to a on oczywiście mi napisał że nie chce( w sensie takim, że badziewie mu kupiłam) Ja bym się cieszyła, jakby mi coś bez okazji kupił( chociaż tego nie robi)
Normalnie twardo orzech do zgryzienia mam z nim i łatwo nie będzie.
Matce opowiedziałam tą sytuację i na koniec dodałam, że chyba go zmienię......przytaknęła mi.
 
SonySony musisz sobie sama odpowiedziec czy warto zmarnowac dalsze lata dla kogos, kto niekoniecznie jest dla ciebie stworzony. Bierz szwagra Ani:-D
 
hej
u mnie znowu chorobowo więc nie mam zbyt wiele czasu niestety , już mam dość , namawiam moją mamę żeby przyleciała chociaż na 2-3 tygodnie bo padnę
sony miałam okazję kiedyś poznać dziewczynę która urodziła w wieku 13 lat :szok: a wtedy miała już 16 , po prostu tragedia chłopak z którym wtedy wpadła miał 19 , ja się pytam co on widział w takim dziecku ????
to może na zachęte wrzucę jakąś fotkę mojego szwagra na zamkniętym ?? :-D:-D albo wkleje linka do jego profilu na fb ;-)
 
reklama
Sony, kurczę taka dobra dziewczyna jesteś, już trochę Cię znam, tak myślę, daj mu szansę, ale jeśli masz być nieszczęśliwa przy nim, to szkoda Ciebie Słoneczko. Mnie to szkoda, że mieszkasz sama, że On ma inne zdanie niż Ty na temat dziecka, in vitro i bluzeczki, którą mu kupiłaś, bo chciałaś zrobić mu przyjemność. Reasumując może nie jest zły, ale nie jest dobry dla Ciebie. Pomyśl, że przez życie trzeba iść razem, a to dopiero początek. Facet musi mieć szacunek i gnać z pomocą w każdej sytuacji, musi umieć Cię pocieszyć, gdy jesteś zła, czy smutna. Jak przyjdzie dzidziuś, to problemów tylko przybędzie, a On Ci nie pomoże, bo jakby nie możesz na Niego liczyć. Na pewno Cię kocha, ale pewnie ze względu na odległość, nie jesteście w stanie się dotrzeć, a raczej Ty go ustawić i wychować na dobrego dla Ciebie faceta.

Skoro w niedzielę na USG to kiedy masz pregnyl? Który to będzie dzień cyklu?
 
Do góry