reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kurka dziewczyny, mam dziś zły dzień:-( tzn zawsze jak mamy remont w domu, to z małżem trochę jesteśmy napięci. Ja nie mogę mu za bardzo pomóc, bo on kuje płytki i nosi. W kuchni robiłam to razem z nim, bo nie byłam w ciąży. Teraz biedny musi sam. Myślałam, że jak wrócę z pracy to będzie już kończył, a tu nawet nie połowa roboty. Sprzątać nie mogę, bo się cały czas kurzy i tak siedzę. A On widać, że ma nerwy, bo idzie jak krew z nosa, no i nie mogę się nic odezwać, bo odbija się na mnie jego wnerw. Łyso mi, On to widzi i mu teraz głupio. Bez sensu są remonty w czasie ciąży. W cale nie cieszą. No może jak już jest prawie koniec i widać już efekty.
 
reklama
Tere Fere a nie masz jakiegoś kolegi żeby mu pomógł w tym remoncie?? Na dwa dni by przyszedł i mu troszkę pomógł.
Meldulę:
Dziś niedziela 14 d.c. pęcherzyk 22mmx16mm na lewym jajniki, 11,8 drugi na prawym. Lekarka która mi w szpitalu robiła usg zapytała czy się leczę na PCO (.....nic mi o tym nie wiadomo).
Pregnyl właśnie podany. Endometrium 8-9mm.

Chłopek jak na razie posłuszny.
 
Hello dziewczyny!

Liju- to rzeczywiście z tymi torbielami,to zła wiadomość,ale dobrze,że szybko lekarze będą działać. U mnie nikt nigdy nie odkrył torbieli,ale jestem na 100% pewna,że jak by mnie tak otworzyli to znalazło by się sporo, w końcu cholernie bolesne @ znikąd się nie biorą.. Wszystko będzie dobrze, trzymaj się ciepło!
Sony Sony- fajnie,że Twój facet przyjechał i że wspólnie działacie:) Powodzenia kochana!!!
Tere fere- nie stresuj się, jeszcze się napracujesz to Twój czas więc odpoczywaj,bo to chyba jedyna taka okazja w naszym życiu,że możemy się obijać. Ja to nawet jakbym chciała pomóc,to już nie dałabym rady, jest mi masakrycznie ciężko i mam chyba wszystkie dolegliwości jakie można mieć:-(
Katka- ja nic nie wiem o tych badaniach, co napisałaś,bo my mieliśmy zlecone tylko kariotypy i jakieś tam detekcje genów odpowiedzialnych za choroby serca, krzepliwości..
Miliaa- i jak u Ciebie słońce, no pochwal się wszystkim,bo sama wygadam:-p
Gatto-a ty kiedy masz mieć zabieg na tarczycę? Znasz już płeć gattino?
 
Sony, najlepszy kumpel wyjechał do roboty za granicę, drugi remontuje swój dom, mój brat remontuje altanę, więc dupa. Ale już dziś lepiej. Tylko sąsiedzi walą do drzwi i coś tam wyzywają, bo Mój młotem pneumatycznym jezdzi po ścianach... Jaja jak berety.

A pęcherzyki masz eleganckie jak ta lala! A chłop już zgwałcony? Bo już najwyższy czas Stara!

Gieniek, ale ten czas gna. Twoje dzieci już są całkiem spore! Więc brzuch masz pewnie gigantyczny! Ja za tydzień mam wizytę, ale bez USG, ciekawe co tam mi ginka nagada.
 
hej
Gieniek wlasnie dzis dowiedzialam sie, ze zabieg mam 6go listopada. A plci jeszcze nie znam, dopiero 10go mam polowkowe, to mam nadzieje, ze bedzie wspolpracowal, bo ostatnio skrzyzowal nozki i tyle go widzieli:happy:

Miliaa chwal sie chwal...a czym???
 
tere fere- masz rację mój brzuch jest gigantyczny:tak: ciężko jest mi podnieść się z łóżka, schylać się już praktycznie nie mogę, sapię jak babcia,mam kurcze łydek,rąk i zespół cieśni nadgarstka...a Tobie na wizycie pani dr na pewno zleci badania krwi,moczu,sprawdzi długość szyjki, posłucha serduszka,zmierzy ciśnienie,zważy:)

Gatto- to dobrze,że masz już ustaloną datę zabiegu,rachu ciachu i będzie po wszystkim!Na badaniu połówkowym poznasz płeć na 100% i będziesz już mogła szaleć na zakupach,ja już trochę rzeczy kupiłam,zamówiłam też mebelki,kupiłam żyrandol i zastanawiam się nad wystrojem pokoiku dziecięcego. Od zeszłego tygodnia zaczęliśmy też szkołę rodzenia,jak na razie jest bardzo przyjemnie. Mam nadzieję,że jak najdłużej uda mi się donosić ciążę dla dobra dzieci, niestety w podwójnej ciąży już od 23 t.c.jest się zagrożonym przedwczesnym porodem,także trzymajcie za nas kciuki,żebyśmy wytrwali do 37 tygodnia:tak:
 
Gieniek no wlasnie tego ciachu sie boje hehehe...jesli chodzi o wyprawke, to ja tez juz zaczelam cos kupowac, bo pozniej nie bedziemy moze mogli wylozyc takiej duzej sumy na wszystko, wiec wolalam podzielic. Jak na razie mam glownie ciuszki i dosc malo, ale cos juz jest:tak:
 
Sony jak tam Stara?!:-)

Gatto ja też mam ochotę kupić coś nie coś, ale kurka jeszcze z półtora miesiąca będzie u mnie remont, więc nie mogę. Już myślałam o łóżeczku, wózku, foteliku i mebelkach. To i tak kolory neutralne. Ale ciuszki chyba poczekam do USG, chociaż i tak nie lubię tendencyjnych kolorów czyli niebieski i o zgrozo różowy. Chociaż ponoć we łbie się przewraca po porodzie i może polubię róż. A fuuu...:-)
 
o temat wyprawek :) choc mnie jeszcze nie dotyczy to lubie sobie poogladac co nie co. jak przyjdzie co do czego to chyba zbankrutujemy przeze mnie ;-)
sony jak starania?
milaa czyżby już??? nie zapeszam. trzymam &&&&&
tere fere, matko, co wy wyprawiacie z tym mlotem :szok:
a ja juz po laparo, brzuch mnie strasznie ciagnie... teraz 2 tyg zwolnienia, i jeszcze chba z tydz wezme od mojej ginki. torbirl i zrosty usuniete, jajniki przedmuchane. teraz czekam na nastepny cykl i ostre starania. b
 
reklama
Liju wracaj szybko do zdrowia i koniecznie sie staraj! Po laparo najlepiej zajsc!!

SonySony jak tam staranka? jak poszlo??

Tere fere ja tez za rozem nie przepadam, ale na cos z dodatkiem rozu bym sie skusila:-Dzobaczymy, ide 10go na polowkowe to moze juz sie dowiemy;-)

Miliaa????? co tam?? odezwij sie, bo mnie ciekawosc zzera:-p
 
Do góry