reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Wiem,że Was to nie dotyczy,bo w następnym cyklu już Wam się uda :tak:,ale tak dla samej wiadomości,to przy in vitro jest taka opcja jak AH czyli nacięcie otoczki zarodka. Procedura ta pomaga w zagnieżdżeniu,jeśli jest z tym jakiś problem i zwiększa szanse na powodzenie.
 
reklama
dziewczyny u mnie na 1000% nie doszło jeszcze nigdy do zapłodnienia, od kiedy zaczeliśmy się starac miałam problem nawet z owulką. ale mam dziwną @, wczoraj potop, a dziś tylko brudzenie, jutro już nic pewnie nie będzie...
a tak z innej beczki mam strasznego stresa, bo w czwartek idę z moim futrzakiem na wycięcie jąderka, które "nie zeszło". ponieważ jest traktowany przez nas jak pełnoprawny członek rodziny, przeżywamy to strasznie. boję się narkozy bo on z plaskatych, a u nich często są powikłania... śmieszne jak człowiek potrafi się przyzwyczaic do zwierzaka...
 
LIJU ja też teraz miałam taki okres 2 dni i koniec tylko 3 małe plamki na wkładce. Jutro się zapytam dr czemu tak jest, ale już przypuszczam że to przez cienkie endometrium:( Co do psiaka to współczuję. Wiem jak ja z moją jeździłam po weterynarzach, oj stawałam na głowie dla niej.
 
Hejka dziewczęta!

Witam się zesłonecznego i ciepłego Zakopanego. Pogoda jest ekstra na chodzenie po górach.:rolleyes:

Zrobiłam niezły maraton. W piątek tylko wjechałam na gubałówkę, ale w sobotę wyruszyliśmy z Palenicy na Rusinową, potem Gęsią Szyję, Psią Trawkę i wyszliśmy na Toporową Cyrhlę. Parę ładnych kilometrów i godzin po górach.:-) Nogi mi odpadały.

W niedzielę Kasprowy góra, dół i rozchodziłam zakwasy. Małż mówi, że wykończymy dzieciaka...:-D heheheheheh, ale raczej to dla jego zdrowia. Jesteśmy dotlenieni jak nigdy! Po kamieniach trochę go pobujało i napewno sobie smacznie spał.:-)




Miliaa miałam rozmiar małe B i mam D.:baffled: Jak na moją niską posturę, wyglądam bardziej grubo niż seksownie z takim bufetem.:eek: Tak jak piszesz nie wielki biust jest bardziej zgrabny. Dla mnie bynajmniej. U kogoś duży mi się podoba.
 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem po wizycie. Nie za ciekawie. Godzinę czekałam na lekarza, nic mi nie powiedział poza usg gdzię pęcherzyki ponoć dwa (10,5mm i 9,3 mm) No i mam dalej kontrolować i potem jak będą koło 20mm to zastrzyk z pregnylu. No i wymaz mi pobrali.
Tere Fere to pozdrów grajków:)
 
Ostatnia edycja:
Sony :-) stara, pęcherzyki rosną, więc super, a stary będzie kiedy bąbelki osiągną ok 20mm? Mogłoby się udać. Tylko szukaj pregnylu na zaś, bo wycofali. Ja już nie mogłam nigdzie znaleźć, więc moja ginka dała mi swoje zapasy.
 
reklama
Do góry