reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Super:) Laura to piękne imię,kojarzy mi się z ładną i mądrą dziewczynką,do tego międzynarodowe! Jeszcze waham się,jeśli chodzi o chłopca a wy jaki macie pomysł?
 
gieniek...no cos ty kochanie...jak moge nie patrzec na ciebie...moze zle mnie zrozumialas:sorry: ja po prostu juz zaczynam sie niecierpliwic, bo wiesz, ze ciagle cos wyskakuje...no ale nic...co mam zrobic:confused2:
a badania oczywiscie te najdrozsze...nie wiem po co...hbs ag, hiv, hcv, vdrl, anty hbc total, tsh, ca125, cytologia...ostatnio za takie badania zaplacilam ok 400zl:baffled:
juz wydalismy ok 15tys a teraz jeszcze te dodatkowe wizyty i badania...ja po prostu juz sie nie wyrabiam z kasa...:no:

pytalas kiedys i moja mgr, 28.09 mam obrone:rofl2: ale juz zapisalam sie na podyplomowke, wiec co drugi weekend bede w wwie:tak: moze w koncu uda nam sie spotkac...
a jak tam twoje samopoczucie, lepiej juz troszke?
 
Super:) Laura to piękne imię,kojarzy mi się z ładną i mądrą dziewczynką,do tego międzynarodowe! Jeszcze waham się,jeśli chodzi o chłopca a wy jaki macie pomysł?
Wybralismy Pietro czyli Piotr po polsku. Antoni tez mi sie bardzo podoba, ale we wloszech zdrabniaja Toni, brzydko i kojarzy sie z wloska mafia, wiec moj maz absolutnie nie chce. Mieszkamy tu, wiec musze tez myslec o konsekwencjach imienia:tak:
 
my też patrzyliśmy na takie imiona żeby były uniwersalne i w PL i w NO , bo wystarczy że z naszym nazwiskiem mają problem :-D , jeśli chodzi o dziewczynkę to rozważaliśmy jeszcze Nina ,a dla kolejnego chłopca miało być Daniel chociaż ja chciałam bardzo Oscar :tak:
 
Cześć kochane,

miliaa- widzisz wszystkie kliniki chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy, w Novum właśnie kazali mi wszystko powtarzać co 3 miesiące i jak nawet 1 dzień minął to już wg nich badania były nieważne...na szczęście mam kartę w Medicover i tam ubłagiwałam lekarzy,żeby dawali mi zlecenia i robiłam za darmo. Jest jeszcze inny sposób poradzenia sobie,jak będziesz zainteresowana to napiszę na priv:) bo uważam,że powtarzanie co chwilę tych samych badań jest bez sensu!!!Słuchaj wszystko się ułoży tylko niech już dają konkrety a nie...koniecznie musimy się spotkać!! Ja mam wielki brzuch-możesz zobaczyć w tej naszej galerii,co Sony utworzyła:tak:
Gatto i AniaSm- mi też się podoba Piotr tylko z kolei mój M ma tak na imię:) Daniel też super,ja lubię biblijne imiona...rozważam też Gabriela-tak jak anioł. Na początku chcieliśmy Aleksander,ale co się urodzi dziecko u naszych znajomych to tak go nazywają i nie chcemy dublować...Antoni jest super,ale Antek już mi się nie podoba i co tu zrobić...:-(
 
cześć dołączę się do wątku z imionami, u nas chociaż na ciążę się jakoś nie zanosi to imiona mamy już dawno wybrane dla dziewczynki Madzia (Magdalena) bo bardzo dobrze nam się kojarzy z dwiema moimi super koleżankami ze studiów a dla chłopca Kacper bo też nam się dobrze kojarzy chociaż ostatnio to bardzo popularne imię. Mam tylko nadzieję, że kiedyś uda nam się nadać naszym dzieciom.
 
gienius...no oczywiscie chce zobaczyc, wiec prosze o dostep do tej galerii, bo ja nie wiem o jaka chodzi i jak do niej dotrzec...

a ! no i prosze o ten priv...bo jak masz jakis pomysl, zeby troche zaoszczedzic to poprosze:tak:

kachna...zobaczysz, ze juz niedlugo bedziemy wybierac imiona...ja juz zaczynam znow powoli wierzyc!
 
reklama
temt imion :-) my też już mamy wybrane (tzn. na chwilę obecną). dla dziewczynki bardzo podoba mi się Hania i Alicja, a dla chłopczyka Filip i tak jak kachna84, Kacperek.
milaa właśnie to mi się nie podoba w tych prywatnych klinikach. Mam wrażenie, że czasem na siłe wyciągają kase. U mnie do badań dochodzi IUI. Na siłę chcą robić, aby w sumie być po 6, a dopiero później in vitro. Mi tłumaczą, że młoda, że w sumie zdrowa(!)... no ale to w sumie 700 zł za sam zabieg.
 
Do góry