reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hej ja też jestem już prawie 3 lata po zaręczynach. Tak bardzo ich chciałam.
Oby mnie jutro przyjęli na wizytę, bo się specjalnie w pracy zamieniłam zmianami. Szykuje się na długieeeeee czekanie. Jak to zwykle bywa w przychodniach przyszpitalnych. Po całych dniach się czeka.
 
reklama
SonySony &&&&&&&&&&&&&&&&
Ja myślę, że możecie mieć chwilowy kryzys. Uwierz mi, że nie ma związków idealnych. Jak dwoje ludzi jest ze sobą tak długo to czasem pojawiają się konflikty. Od Was teraz zależy czy przejdziecie przez nie razem i będziecie silniejsi. Wiem, że nie jest łatwo, ale trzymam mocno kciuki, żeby Wam się udało :tak:

P.S. Walcz dzielnie. Bardzo dobrze, że próbujesz kolejnej drogi! Ja też uważałam, że będę walczyć do końca, choć czasem łapałam takiego doła, że miałam ochotę zakończyć starania. Ale nie przerwałam leczenia, dopóki była nadzieja robiłam wszystko co mogłam. Było warto :-)
 
Ale to do stymulacji, to ja też tak zawsze miałam. Teraz nie chce robić iui bo mi bakterie wyszły z pochwie i już jadłam 3 antybiotyki i miałam 3 wymazy i nic nie wytępiłam pomimo że miałam za każdym razem antybiogram. No nic pojadę i zobaczę co będzie, może mnie nie przyjmą. Najgorsze jest to że mi bakteria coli siedzi w pochwie i nie umiem jej wytępić:(( Wcześniej jej nie miałam.
 
Sony, na bakterie coli, która też mnie notorycznie napadala to sok z żurawiny, tylko prawdziwy, bez cukru, kwaśny jak chol.era... Kupiony w sklepie ze zdrowa żywnością, 2 łyżki dziennie przez miesiąc... Ja od tamtej pory jestem czysta... Tfu, zeby nie zapeszyć :D
 
Mila no mnie właśnie poradzili tabletki z żurawiny i też je biorę od tygodnia z urofurarginą. Też są kwaśne jak cholera, bo jak je dłużej w buzi potrzymam to mnie aż wykrzywia.
Byłam dziś w klinice leczenia niepłodności na nfz. Lekarz zobaczyl wyniki i stwierdził, że konkretnej przyczyny on nie widzi i zalecił inseminacje. U nich się wykonuje na nfz, ale akurat laborantka się zwolniła i trwają z nią rozmowy żeby wróciła. Dr mi przepisał Prenagyl 5000j 2 opakowania, za który zapłaciłam 15 zł za dwa. Mówiłam mu że nie mam kasy.... Powiedział że mi wszystko zrobi na nfz:) A co mi tam. Wszytskie badania i tak mam juz zrobione to moge chodzić. Następna wizyta i usg w poniedziałek.
 
reklama
Cześć dziewczynki,co tam u Was?
Gatto?
Tere Fere?
Aga?
Miliaa?
Sony Sony- no to bardzo dobrze,że masz możliwość zrobienia inseminacji na NFZ, uda Ci się w tym cyklu?
AniaSm- to ładny staż małżeński już masz i dwójkę kochanych dzieciaczków:tak:

A u mnie czas leci dość szybko, zaczynam gromadzić różne rzeczy dla dzieci, zamówiłam mebelki do pokoiku, mam wyprawki pod postacią ubranek, kocyków, ręczniczków, pieluszek tetrowych,rany jest tego tak dużo do kupienia....zaczęły mi się zmiany nastrojów,humorki,płaczliwość, rozdrażnienie, myślałam,że już mnie to nie spotka,ale zaczęło się...
 
Do góry