reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto, wiesz jak nie wiedziałam że jestem w ciąży to piłam drinki i piwo na wakacjach, byłam w Turcji, jakieś tam przegrzanie organizmu czy coś też grozi wadami... Kurde, chyba za bardzo się przejęłam przykazaniami ginki, ale trzeba uważać, a ja co....:sorry2:

AniaSm no to gratuluję odważniaka!

tuszka super! Ale olbrzym, już miesięczne dziecko urodziłaś...hihihihihi, a ile zrzuciłaś, no nieźle! Pisz na bierząco jak tam wszystko, karmienie, spanie i takie tam.
 
reklama
AniaSm dzięki za chęci:) BIORĘ:))
Tere fere wszystko będzie dobrze z usg, ja też jutro jadę ale aż do Żor na 4D. Okaże się czy mam macicę z przegrodą czy tylko łukowatą co i jak. Moze u mnie do zapłodnienia dochodzi, tylko się wszystko szybko kończy przez tą wadę i okres normalnie przychodzi.
Tuszka to urodziłaś prawdziwego chłopa:))
Dziewczyny jak już zaszłyście w ciążę to musi być wszystko dobrze. Nie możemy aż tak dużo cierpieć.
To co uciekamy na priv??
 
Tuszka gratuluje, faktycznie gigant!!!!!!!!! Pisz koniecznie co u was i jak idzie we dwojke (w sensie mama-bobas) to moze sie tez czegos naumiemy :happy2:
 
Chociaż z drugiej strony powiem wam, że jest wiele dziewczyn które nas podczytują, a nie mają odwagi się odezwać. Pewnie też korzystają z naszych rad. Zostawimy je tak??? Może na priv to sobie fotki będziemy pokazywać a tu pisać?? Jak uważacie??
 
Mysle, zeby zostac z ogolnymi tematami na forum, a na grupie jakies bardziej osobiste.....w koncu nikt nigdy nie dolaczy do watku, ajk od wezmie i zdechnie....mozemy tu i tam, wazne, zeby sie nie powtarzac;-)
 
oki to zaproszenia do grupy rozesłane, jak kogoś pominęłam to krzyczeć:-D Moje fotki i tere fere już tam są, czekamy na resztę. I zapewniam, że nikt poza nami tego nie widzi.
Muszę uciekać, bo ktoś musi pracować, a wy kobity leniu****cie.
 
reklama
tuszka- jesteś:)) jeszcze raz gratuluję Ci z całego serca, fajnie,że napisałaś:-) Nie denerwuj się pokarmem i karmieniem to wszystko się usystematyzuje z czasem, wiele kobiet ma z tym na początku problem. Synek jest bardzo duży i długi-okaz zdrowia! Pochwal się zdjęciem, możesz pokazać nam na tym prywatnym forum.
sony sony- ja nie mogę się do was dołączyć, przyszła mi wiadomość,że nie mam uprawnień:-( Daj koniecznie znać jak Ci poszło na USG 4D.
tere fere- nie bajeruj tutaj, jesteś ładna babka i już! Powodzenia jutro na wizycie,bardzo mocno trzymam kciuki:tak:
A ja też jutro mam ważną wizytę, drugie badanie genetyczne,więc będzie o czym pogadać!
 
Do góry