reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Stanęło. Od tygodnia mam jakąś masakrę jelitową, a nocy mam takie skurcze, że wytrzymać nie mogę no i biegunka. To jest chyba niemożliwe, żeby mnie tak nagle od celiakii chwyciło. Brałam też ostatnio 3 razy antybiotyk w przeciągu miesiąca, bo miałam tą paskudną bakterię w pochwie. Teraz zrobię 3 wymaz i zobaczymy. Może od tego mnie tak rozwaliło, osłonowe tabl. też brałam. Aż mi się nie chce jechać na usg bo jak mnie chwyci ból to mi włosy dęba stają.
 
reklama
Hej dziewczyny! Wróciłam właśnie z USG genet, zesrana byłam jak diabli jak weszłam na leżankę. Ale wszystko super. Parametry idealne.:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Dziecko jest ekstra! Cały czas tańcował i skakał łobuz jeden!:biggrin2::biggrin2::biggrin2: Odbijał się nóżkami od dna i skakał! Łapkami machał jakby techno tańczył:happy2: hihihihihihi Bardzo ruchawy, ale nie wiadomo jeszcze co będzie. Ważne, że zdrowy jak koń!

A czy dziecko może mieć już czkawkę? Bo teraz na nagraniu wychwyciłam jak go rzuca, normalnie jak przy czkawce.
 
SonySony matko swieta, bidulko...jak ty z tym zyjesz?? to musi byc okropne....A moze jednak sprobuj ta diete jak Gienek radzila?

Tere fere to jest normalne, ze tak go rzuca, moj taki sam i machal lapkami i nogami. Moj lekarz wczoraj wychwycil stopke, normalny czad! ile ci wyszlo NT?
 
A moze antybiotyk ci dal w kosc....wiesz ja nie wiem w sumie czym sie ta celiakie je i jak ona daje sie we znaki. Ja dozeszlego roku bylam zdrowa jak kon i nic mi nie dolegalo. Ostatni antybiotyk wzielam pewnie majac 12 lat. Teraz na starosc musza mnie co chwile kroic:wściekła/y:Ale moze jest mozliwe, ze przegielas z jakimis jogurtami czy mlekiem czy chlebem i trach!
 
Lekarz powiedział, że nic niepokojącego tam nie ma. Nawet macicy łukowatej. Pęcherzyk jest a dziś 9 d.c. i ma 16mm. Endometrium dobre. Kazał się starać naturalnie:((((((((
 
reklama
Do góry