reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
No właśnie dr dzwonił, żebym wcześniej przyszła. na 12.45, więc nie będę się tyle denerwować.

Ej Gatto zajebista fota, lubisz po górach chodzić, czy to był jakiś epizod?
 
Generalnie uwielbiam gory i wlasciwie cala szkole srednia i studia chodzilam po gorach, glownie naszych polskich. Tutaj mam mozliwosc jezdzic w Dolomity, ale cholerka bylismy tylko 2 razy w ostatnich 4 latach.....jakos tak wyszlo...ale mam nadzieje, ze tej jesieni wyskoczymy sobie choc na 2 dni.
 
Kurde, góry to moja miłość od 14 lat, w ciągu roku przynajmniej 4-5 razy wyjeżdżam, żeby połazić. Co prawda na dłuższy weekend, ale to mi wystarczy.
 
Ja mialam fajnych znajomych co lubili gory.....potem wyjechalam i doopa, pewnie juz stracilam cala kondycje, jeszcze teraz w ciazy to sie mecze bardziej...
 
No ja też słabo chyba, chociaż jeszcze cały lipiec na fitness chodziłam, ale 20ego września jadę do Zakopca i mam zamiar na Gęsią Szyję wejść i jeszcze gdzieś, to się sprawdzę trochę. Chociaż to nie jest bardzo męcząca trasa. Może coś polecisz dla ciężarnej? Ja raczej do tej pory wysoko właziłam, bo na starość i ciążę zostawiłam sobie te niskie partie, ale ich nie znam.
 
Mysle, ze dolinki mozna zaliczyc, Dolina Bialego, Chocholowska, mozna Sciezke pod Reglami choc moze byc ciezka w pewnych momentach, ale ladna.
 
Hej, jak tam TERE FERE już po usg?? Ja jadę dopiero na 19:30. Źle się dziś czuje, miałam dziś w nocy i nad ranem rewolucje jelitowe i dalej mnie brzuch boli.
 
reklama
Wlasnie nic sie nie odzywa.....kurcze, juz na pewno skonczyla....:baffled::baffled:

A ty SonySony trzymasz ta diete, czy jak z ta celiaka twoja stanelo??
 
Do góry