reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Bobaskowo jest w Łodzi..hihihiii....
A fotkę to ja bym musiała najpierw zrobić, bo u mnie jeszcze brzucha nie ma, tzn jest ale tłuszczowy brzuchol, nie ciążowy...

Kurka rurka no masz bęben jak ta lala! Aż nie do wiary kochana, chociaż myślałam, że jesteś szatynką, jakoś tak sobie Ciebie wyobrażałam. Ładna dziewczynka jesteś:happy2:
 
Sony to daj prywatnego maila-wyślę Ci!!

Tere fere- dzięki za komplement-ja to blondyna i to jasna, teraz przyciemniłam włosy ze względu na ciążę,ale bęben mam naprawdę konkretny, pewnie niektórzy myślą,że zaraz rodzę:-p P.S: Łódź niedaleko Warsza:-)wy

Swoją drogą też chce wasze foty!!!
 
Kobity można utworzyć własną grupę, gdzie nikt nie będzie nic widział co piszemy czy dodajemy foty poza osobami zaproszonymi do nas. Co wy na to?
 
Przyjmuję wszystko:) Moja jest z soboty, byłam u koleżanki na wieczorze panieńskim.Mam jeszcze jakieś z wakacji sprzed tygodnia,więc też mogę coś podesłać.
 
tere fere- wyglądasz super!!!Śliczna karnacja,piękne włosy, mąż też niczego sobie;-) będzie śliczny bobasek.
sony sony- wysłałam zdjęcie, jeśli da się założyć taką zamkniętą grupę,co nikt nas nie może podglądać to ja chętnie, tylko nie wiem jak to zrobić...
 
reklama
Do góry